Theaterstudio Amsterdam
Description
Theaterstudio Amsterdam is een nieuw theater in Amsterdam West, op de eerste verdieping van gebouw Het Sieraad aan de Postjesweg 1. Theaterstudio Amsterdam is een nieuw theater voor professionele spelers in Amsterdam West. De theaterstudio presenteert ruim 50 voorstellingen en enkele speciale evenementen voor ongeveer 5.000 bezoekers per seizoen. Daarnaast biedt Theaterstudio Amsterdam een laagdrempelige en betaalbare plek om te repeteren.
In Nationaal Monument Het Sieraad aan de Postjesweg 1 beschikt Theaterstudio Amsterdam over meerdere ruime repetitiestudio's en een theaterzaal op de eerste verdieping. De zaal biedt plaats aan maximaal 75 bezoekers.
Theaterstudio Amsterdam is een particulier initiatief en ontvangt geen gemeentelijke, regionale of landelijke subsidies. De bespelers van het theater betalen huur of spelen op basis van partage. De toegangsprijs is minimaal € 7,50 en maximaal € 15,00.
Bespelers van Theaterstudio Amsterdam betalen €75,- tussen 14:00 uur en 18:00 uur voor de aanwezigheid en het eventuele gebruik van een technicus. Willen bespelers ook tijdens de voorstelling gebruik maken van onze technicus, betalen zij nogmaals € 75,-. Deze kosten worden na afloop verrekend in de borderel.
Theaterstudio Amsterdam wordt mede mogelijk gemaakt door Ymere en het ROC van Amsterdam.
Voor meer informatie over Theaterstudio Amsterdam:
Bas Bovelander, 06 184 88 005
Christian Seykens, 020 370 55 30 - 06 144 59 306
Tell your friends
CONTACT
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comPhotos from Theaterstudio Amsterdam's post
Billy Maluw - Onze Studio West is omgebouwd tot een ware fotoshoot locatie! Billy is binnenkort te bewonderen in de Melkweg. Zijn passie voor piano spat van alle foto's af! Wij hebben alvast een voorproefje.. Kom hem zien! | 13 mei, de melkweg.
Timeline Photos
De rust is weergekeerd.. Geen bloedspetters meer op de grond, geen ''AUW, GRR, AAAH'' meer op de gang. We begonnen Kat op Spek al te missen sinds de repetities ten einde waren. Maar... ZE ZIJN TERUG! Kat op Spek speelt 5 maart in de Theaterstudio Amsterdam. En wel nu, voor de Early Birds een speciale actie: 10.00,- voor een kaartje als je hem nu reserveert via de website. Let op (!!) deze actie is 1 week geldig. - Kat op het spek
Timeline Photos
Opperste concentratie, helemaal "zen" en dan keihard aan het werk! Bij ons in de Theaterzaal: We Are Here. Een muziektheatervoorstelling over de ervaring van immense ruimte en tijd, relativiteit, oneindigheid en de drang naar ontdekken. 11 februari betreden zij de planken van het Melkweg Theater! Neem een kijkje op: www.paradisomelkwegproductiehuis.nl. Dan gluur ik zo af en toe nog even de Theaterzaal in...
Timeline Photos
"De Joodse Bruidjes" binnenkort te zien in de Theaterstudio Amsterdam. Op 18 februari spelen zij een stuk gebaseerd op een waargebeurd verhaal uit de Tweede Wereldoorlog. Betaal met je verhaal: heb jij een verhaal uit deze tijd en wil je dit op papier zetten, schijf het op in dit schrift en kom gratis naar de voorstelling. De Tweede Wereldoorlog: dat moet verteld blijven!
Freek Bartels nog steeds ontroerd door muziek 'RENT'
Shownieuws maakte een kleine reportage tijdens de repetitie's van Rent in Concert. A.s. Maandag staan ze in het De la Mar theater met een concertante versie van Rent. Het is dan 20 jaar geleden dat de briljante componist Jonathan Larson onverwacht stierf voor de premiere van zijn eigen voorstelling http://www.show.nl/video/clips/2016/freek-bartels-nog-steeds-ontroerd-door-muziek-rent/
Misschien is het leven dan toch een feest
Ze repeteerde bij ons in Theaterstudio Amsterdam! En haalde o.a in het NRC 4 sterren! Als je deze pracht van een voorstelling nog niet hebt gezien, ga dan als de wiedeweerga naar het dichtstbijzijnde theater en bestel een kaartje voor deze twee helden: Eva Crutzen & Jerry Bloem! http://www.nrc.nl/next/2016/01/19/misschien-is-het-leven-dan-toch-een-feest-1578342
Dit keer geen foto, maar bewegend beeld! En niet zomaar.. Het is: Rent in concert! Een grote ploeg enthousiaste mensen, hard aan het werk in onze Theaterzaal. Het is aftellen geblazen. Nog even en ze staan in de grote zaal van het De La Mar Theater. Een eerbetoon aan Jonathan Larson. Mooier kan haast niet.
ViP Dance
Vanavond komt ViP Dance voor het eerst bij ons repeteren in de Diamantzaal! Vlak naast ons kantoor: werken onder het genot van Salsa muziek! Alvast een warm welkom in deze vrieskou en tot vanavond! :) - Met: Vanessa Mambi Full
Timeline Photos
Rent in concert repeteert in de Theaterzaal van TSA! Ongelofelijk mooie klanken golven door de gangen. Binnenkort zijn ze te bewonderen in het De La Mar Theater. Met o.a. Freek Bartels, William Spaaij en Carolina Dijkhuizen. www.delamar.nl Het is een genot om naar te luisteren!
Timeline Photos
Om het voor al onze vaste huurders, de nieuwkomers, de blijvers, onze kennissen, bekende, vrienden en iedereen die we nog gaan zien bij de Theaterstudio: zo spik en span mogelijk te houden.. Hebben wij nu een reglement opgesteld voor het huren van de studio's. Daarin staat bijvoorbeeld dat je eerst je hond door ons moet laten knuffelen voordat hij mee de studio in mag enzo. Ze hangen in elke studio dichtbij de deur: lees je hem ook even? :) Joe!
Timeline Photos
De repetitie's van de nieuwe cast van Soldaat van Oranje zijn in volle gang in onze atriumzaal.
Timeline Photos
Klassieke muziektheater Voorstelling "Vooralsnog onvoorwaardelijk" met Valentina Tóth in opdracht van het Prinses Christina Concours!
PICTURES BY OTHER USERS ON INSTAGRAM
isauralynn
Altiid fijn om dingen bij te leren, dankjewel! @christanne_de_bruijn

kimreizevoort
Hele toffe workshop gehad van de ontzettend inspirerende @christanne_de_bruijn Thanks! 🎶

christanne_de_bruijn
Veel talent vanmiddag bij de workshop liedinterpretatie! @musical2.0

dennispiek92
Wat is er toch altijd weer veel talent aanwezig tijdens de @musical2.0 workshops!

musical2.0
En ook de zangworkshop van @christanne_de_bruijn zit er op! Bedankt allemaal!

musical2.0
Deze toppers deden vanmiddag mee aan de acteerworkshop van Christanne de Bruijn!

giedhretriptiek,amfi,branding,2025
My contemporary body art yesterday at #triptiek | #amfi #2025 #branding

isauralynn
Lekker belten ❣ Workshop Joke de Kruijf

dennispiek92
Er wordt weer keihard gewerkt door de leerlingen vandaag tijdens de workshops met Michelle Splietelhof

musical2.0
EXTRA WORKSHOP | Op 31 januari aanstaande zal Michelle Splietelhof, naast de workshop musicalzang, nu óók een workshop zangtechiek geven. Hierin ga je met maximaal 6 andere leerlingen aan de slag met een zelfgekozen nummer. De workshop duurt twee uur en kost slechts €35,-. Inschrijven: www.musical.nl

dennispiek92
Dagje workshoppen met Joke de Kruijf!💃🏻

Quiz
