Kolodvorska 2, Ljubljana, Slovenia
News & Media Website

Description

ad

Vse o športu na enem mestu. Stran ureja športno uredništvo  Multimedijskega centra RTV Slovenija. http://www.rtvslo.si/sport Vse o športu na enem mestu. Stran ureja športno uredništvo Multimedijskega centra RTV Slovenija.

KONTAKT

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Spidvejist Matej Žagar je zmagal na tekmi za Veliko nagrado Švedske v Stockholmu.

Nogometaši Celja so remizirali (0:0) s favorizirano Olimpijo.

Slovenski balinarji so na svetovnem prvenstvu v Casablanci osvojili tri zlate medalje in srebro.

Rokometaši Gorenja so v Ligi prvakov zmagali drugič zapored. Tokrat je v Bukarešti padel Dinamo s 27:26.

Na svetovnem prvenstvu v kolesarstvu v Bergnu je Urša Pintar osvojila 22. mesto, Polona Batagelj je bil 26.

V sobotnih tekmah 10. kroga državnega prvenstva v nogometu je Ankaran s 3:1 premagal Triglav, Gorica pa z 2:1 Krško. Ob 20.20 bo Celje gostilo Olimpijo.

Maverick Vinales je dobil kvalifikacije motociklistov v Alcanizu, poškodovani Valentino Rossi pa je presenetljivo osvojil tretje mesto.

31-letna Koprčanka je med dvojicami na turnirjih WTA slavila petič. Najboljša je bila še leta 2015 v Seulu (s Španko Laro Arruabarreno), leta 2014 v Bastadu (s Španko Mario Tereso Torro-Flor) in New Havnu (s Španko Silvio Soler-Espinoso) ter leta 2013 v Bad Gasteinu (z Avstrijko Sandro Klemenschits).

Saša Dončić je o vtisih iz Carigrada, poškodbi sina in lastni športni poti spregovoril v oddaji NaGlas!.

"Nismo igrali tako, kot bi si želeli. Wolfsburg si je brez dvoma zaslužil točko. Bili smo prepočasni, brez intenzivnosti in premalo kompaktni. V Parizu bomo morali v sredo igrati drugače," je povedal trener Bayerna Carlo Ancelotti.

18-letnik je za Real dosegel šest točk (met za dve točki 1/1, za tri 1/5) in dodal štiri skoke, kar pa Madridčanom ni pomagalo do zmage nad Gran Canario, ki je v domači dvorani v Las Palmasu slavila s 73:64.

Že v sredo na kronometru je na sklepnem vzponu kolesarje spodbujala nepregledna množica navijačev, za nedeljo pa za cestno dirko članov napovedujejo, da si bo boj za medalje na svetovnem prvenstvu v živo ogledalo pol milijona ljudi. Več v športni zgodbi novinarja Val 202 Dareta Ruparja.