Åpningstider: Man-lør 15:00-22:00 Søndag 13:00-22:00
Varanger museum har avdelinger i Sør-Varanger, Vadsø og Vardø. Varanger museum samlet er et museum for grensekontakt og innvandring.
This is the site to our cabin located on Solberglia in Trysil. Solberglia is a relatively new cabin site, the first cabins were begun in 2001. Currently, there are approx. 200 huts here.
Vår visjon er at ingen berørte av selektiv mutisme skal føle seg alene. Vi jobber for å øke kunnskapen om tause barn og unge.
Fetsund Lenser var et av Norges største fløtingsanlegg, og er i dag det eneste som er bevart. Fetsund Lenser omfatter i dag det nasjonale industrielle kulturminnet, fløtingsmuseet og Nordre Øyeren Våtmarkssenter
Lokallaget er for humanister i Rindal, Surnadal, Halsa, Sunndal og Tingvoll. Vi tilbyr Humanistisk navnfest, konfirmasjon, vigsel og gravferd
https://www.facebook.com/profile.php?id=100005099087638
M/S Nordsjøbas er en pelagisk tråler som driver fiske etter Makrell, Sild, Kolmule, Øyepål, Tobis, Lodde og Brisling. Båten har hjemmehavn i Fosnavåg.