Lokalavisa for Herøy og Sande
Høste og Bære reiser landet rundt på jakt etter lesverdige matopplevelser. Hver råvare vi skriver om er fanget, høstet og
Midt-Norges største messe for jakt, fiske, fangst og friluftsliv!
Reparasjon av alle typer bobil og campingvogner. NB! Vi har ikke godkjenning for å skru på bildel. Kun boenhet.
Museumsjernbane som ligger midt i Sørumsand sentrum. Trafikk hver søndag i sommer- og julekjøring i desember.
Kick treningssenter - trening, helse og livsstil. Move your body - get a kick!!
AkvaProff AS provides easy-to-use, modern and time-saving solutions and consulting to serviceboat companies.
KulturFjorden er et initiativ for samarbeid mellom kultur og næring. Sommeren 2016 presenterer vi KulturFjordens kammerserie på Galleri N. B i Eidfjord.
Istindportalen har en grunnflate på ca 8300 m2, og er et samarbeidsprosjekt mellom Forsvaret og Målselv kommune. Bygget ble påbegynt høsten 2002 og ferdigstillt våren 2005. Offisiell åpning ble foretatt lørdag 11.februar 2006
Vi i MOT, i Marker, jobber hele tiden for at alle som bor i bygda skal kjenne til, og vite litt om MOT. På denne siden vi det bli oppdatert MOT stoff.