Denne siden er for å vise litt hva jeg lager. Har noe ting i tillegg som jeg ikke har konstruert selv, men satt sammen av meg. :D
Vakker bane med stor naturopplevelse ved hvert hull.
Sulitjelma Turistsenter ligger naturskjønt til ved Dajavannet i Sulitjelma. Gangavstand til Sulitjelma Fjellandsby, og slalombakke. Turistløypa til Sverige og snøskuterløypene der starter fra oss. Caravanplasser og 12 hytter til utleie.
Ventilasjon, blikkenslagerarbeid og piperehabilitering.
Dette er Nesodden kommunes offisielle side. Vi svarer deg så raskt som mulig i arbeidstiden 8-15:30. Noen ganger må vi undersøke saken før vi svarer.
Skog og maskiner er vår interesse. Vi har som mål å bli best i bransjen
I sorg og glede er Aukra kyrkjelyd nærværande, åpen og inviterande til å ta del i livet i Kristi lys.
UL Solhov på Grytøya drifter ungdomshuset Sollund, bygdas kulturhus. Av årlige arrangement nevnes MØLJEFEST, JUKSASTEVNET, BASAR og HØSTFEST.