Selskapet eier 71 000 mål i Flatanger kommune. Vi driver med utleie av jakt på elg og annet hjortevilt, rype- og skogsfugljakt, og laksefiske.
Vardøhus er verdens nordligste festning. http://www.forsvarsbygg.no/festningene/Festningene/Vardohus-festning/
Oldereid Grendehus er et forsamlingshus i gamle Skjerstad kommune. Huset leies ut til brylluper, konfirmasjoner etc. For booking; Ring 952 02 933.
Du finner oss strategisk plassert ved E 134 i Seljord, midt i Sjøormens rike. Vi har til og med en sjøorm i lokalet, dog en kopi av den myteomspunnede krabaten som til tider er å se i vannet rett ved.
Hudpleiekonsulent, med hudpleie produkter, sminke og parfymer. Kan være behjelpelig med Hudpleiekurs for alle sammen :-)
Fauske Glass & Ramme & Riis Bilglass AS på Søbbesva Industriområde
http://engelsvikenbrygge.no/
Dette er den offisielle Facebook-profilen til Bydel Ullern, en vestlig bydel i Oslo kommune med nær 32 000 innbyggere og nesten like mange arbeidsplasser.