Top Local Places

Polska Akademia Wiedzy w Dublinie

O'CONNELL SECONDARY SCHOOL, North Richmond Street, Dublin1, Dublin, Ireland
School

Description

ad

http://www.szkolapak.com Oferujemy:
- Kadrę mającą doświadczenie w nauczaniu dzieci za granicą wg polskiego programu nauczania, pracujemy na podręcznikach: Razem w szkole WSiP
- Konsultacje pedagogiczne, psychologiczne oraz logopedyczne w cenie czesnego
- Konsultacje psychologiczne i logopedyczne dla dzieci spoza szkoły
- Język angielski dla rodziców
- Zajęcia dodatkowe: muzyka, plastyka, teatr, zajęcia sportowe
- Kółka zainteresowań dla dzieci: humanistyczne, nauk ścisłych, artystyczne

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

facebook.com

facebook.com

Przypominamy, że z powodu Parady w Dublinie na Dzień Św. Partyka, w sobotę 17 marca zajęcia w naszej szkole nie odbędą się. Do zobaczenia 24.03.2018 :) :) :) :) :)

facebook.com

facebook.com

facebook.com

UWAGA !!! Z powodu złych warunków pogodowych zajęcia w najbliższą sobotę tj. 03.03.2018 nie odbędą się! Zapraszamy ponownie 10 marca.

facebook.com

KONKURS - PLAKAT ORTOGRAFICZNY !!! Ogłaszamy konkurs dla uczniów Polskiej Akademii Wiedzy na najciekawszy PLAKAT ORTOGRAFICZNY. Prace wykonane dowolną techniką na kartce formatu A3 należy oddać do 10 marca 2018r. Przypominamy, aby każda z nich była czytelnie podpisana (imię, nazwisko i klasa). Wszyscy uczniowie przygotowują plakat dotyczący wskazanej trudności ortograficznej: Kl.1a i 1b- wielka litera Kl.2a- wyrazy z „ó” Kl.2b- wyrazy z „u” Kl. 3a- wyrazy z „rz” Kl. 3b- wyrazy z „ż” Kl.4a- wyrazy „ch” Kl. 4b- wyrazy z „h” Kl.5- wyrazy z „ś”, „ć”, „ź”, „ń”, „dź” Kl.6- wielka i mała litera Kl.7 i gimnazjum- wyrazy z „ą”, „ę”, „om”, „on”, „em”, „en” Spośród przygotowanych prac wychowawcy wybiorą trzy najciekawsze, które wezmą udział w konkursie szkolnym. Nagrody przyznane zostaną w następujących kategoriach wiekowych: Kl.1a i 1b Kl.2a i 2b Kl.3a i 3b Kl. 4a i 4b Kl.5 i 6 Kl.7 i gimnazjum Przy ocenie prac komisja będzie kierować się następującymi kryteriami: sposób ujęcia tematu, walory artystyczne i merytoryczne, oryginalność projektu, samodzielność wykonania. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 24 marca 2018r. podczas Przedstawienia Wielkanocnego. Życzymy powodzenia!!!

facebook.com

facebook.com

facebook.com

facebook.com

facebook.com

Miłego dnia kochani 😊😊😊😊😊😊😊

facebook.com

Quiz

NEAR Polska Akademia Wiedzy w Dublinie