ad

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Prijave na 9-zupanijskom-polumaratonu-krizevci-kalnik-18 Prijavljeni Učesnik Klub 1. Cindrić Marijan AK Noga Novska 2. Đurašina Ozren AK Vrbovec 3. Kušić Matija AK Vrbovec

9.županijski polumaraton Križevci Kalnik ‘18 Prijave na jednu od najljepših cestovnih utrka na www.krizevackisport.com

Nagrade na 9-zupanijskom-polumaratonu-krizevci-kalnik-18/

....vrijedno poslušati.....

Atletika Izvrsna postignuća ostvarili su mladi križevački atletičari na subotnjem zimskom prvenstvu Hrvatske u trčanju na kružnoj stazi u Zadru. U utrci juniorki na 800 metara pobijedila je Veronika Drljačić s postignućem 2 minute 19 sekundi i 80 stotinki, a četvrta je bila Marcela Gudić u vremenu 2 minute 30 sekundi i 78 stotinki. Djevojačka štafeta 4 puta 400 metara osvojila je treće mjesto s postignućem 4 minute 10 sekundi i 6 stotinki sekunde s postavom Lucija Kovačić, Katarina Balić, Marcela Gudić i Veronika Drljačić. Tvrtko Palijan bio je drugi u juniorskoj utrci na 800 metara u vremenu 2 minute 2 sekunde i 94 stotinke sekunde. Maks Brčić ukupno sedmi na 400 metara s postignućem 52 sekunde i 21 stotinka sekunde. Kod djevojaka na 400 metara šesta je bila Katarina Balić u vremenu 1 minuta i 53 stotinke sekunde, a jedanaesta Lucija Kovačić s postignućem 1 minuta 2 sekunde i 54 stotinke sekunde. Štafeta Atletskog kluba Križevci osvojila je drugo mjesto u seniorskoj utrci 4 puta 400 metara u vremenu 3 minute 30 sekundi i 52 stotinke. Trčali su Dominik Hunjak, Rudolf Kralj, Robert Zorko i Neven Krulić. U seniorskoj utrci na 400 metara peti je ukupno bio Dominik Hunjak s postignućem 52 sekunde i 10 stotinki, a šesti Robert Zorko s postignućem 52 sekunde i 79 stotinki. U utrci seniora na 800 metara treći je Neven Krulić s postignućem 1 minuta 57 sekundi i 42 stotinke, četvrti Rudolf Kralj 1 minuta 59 sekundi i 45 stotinki i sedmi Ognjen Mergon 2 minute 3 sekunde i 78 stotinki. Ida Šimunčić osvojila je drugo mjesto u utrci seniorki na 400 metara s postignućem 57 sekundi i 48 stotinki i bila je treća na 800 metara u vremenu 2 minute 25 sekundi i 84 stotinke sekunde.(mn)