Top Local Places

Szkoła Języka Polskiego Gaduła

Holy Trinity Garrison Church, Windsor, United Kingdom
School

Description

ad

Zajęcia z języka polskiego dla dzieci.
Działamy w Maidenhead i Windsorze.
POLISH CLASSES!  Serdecznie zapraszam wszystkie dzieci z Maidenhead/Windsor i okolic na ogólnorozwojowe zajęcia z języka polskiego, które prowadzę w każde czwartkowe popołudnie w St Peter's Church Centre w Maidenhead oraz środy w Holy Trinity Garrison Church Windsor. Zajęcia trwają godzinę i 10 minut. Lekcje prowadzone są dla dzieci od lat 4-10.
Oferujemy także zajęcia indywidualne.

Zajęcia w Szkole Języka Polskiego Gaduła są przede wszystkim kierowane do dzieci polskich, które na stałe mieszkają w Anglii. Mile widziane są także dzieci innych narodowości pragnące poznać język polski. Program zajęć ma charakter naukowo-zabawowy, ale zawsze ściśle łączy się z Polską i językiem polskim. Tutaj dzieci poznają nie tylko zasady polskiej gramatyki i ortografii, ale odkryją stare, ale jakże wspaniałe bajkowe postaci z naszych dziecięcych lat. Czyż nie będzie Państwu miło wrócić do bajek na których się wychowaliśmy i mieć wspólny temat z dziećmi?

Co będziemy robić na zajęciach?

Głównym celem zajęć jest zachęcenie dzieci do nauki języka polskiego i pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Ponadto będziemy szlifowali czytanie, zaczynając od rozpoznawania i pisania literek w grupie dla najmłodszych, aż po płynne czytanie i pisanie w grupie najstarszej. Będziemy dużo i jeszcze raz dużo mówili po polsku oraz obchodzili święta według polskiego kalendarza. Zajrzymy z pewnością do starych i kultowych elementarzy, będziemy czytali polskie bajki i wiersze, uczyli się podstaw polskiej historii i tradycji. Tutaj wraz dziećmi będziemy podążali śladami zaginionego Profesora Baltazara Gąbki, zajrzymy na podwórko Reksia czy też pośmiejemy się w towarzystwie Bolka i Lolka. Będziemy pielęgnowali to co dobre i polskie. Wszystko to w miłej i wesołej atmosferze, w towarzystwie aktywności plastycznych oraz zabaw językowych.


Zapraszam,

mgr Julia Kaczmarek

(all rights reserved)

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Photos from Szkoła Języka Polskiego Gaduła's post

Gadułowe szaszłyki gotowe :) Dzieciaki miały dzisiaj super zabawę.

Photos from Szkoła Języka Polskiego Gaduła's post
facebook.com

Bolek i Lolek - krolowa sniegu (Snow Queen) - odc. 12

Cześć Gaduły, udanych i bezpiecznych ferii Wam życzę :)

facebook.com

Timeline Photos

Hej Gaduły, taka mała ciekawostka na dobranoc... Miś Uszatek w tym roku obchodzi swoje 60te urodziny! Musimy to uczicić ! Dobranoc Wszystkim :)

Timeline Photos
facebook.com

Timeline Photos

Cześć Gaduły! Choinki ubrane? Wiem, że większość z Was nie może doczekać się wieczornego przyjścia Gwiazdora / Mikołaja :) Wierzę, że bylyście grzeczne przez cały rok :) Wesołych Świąt dla Was Dzieciaki i dla Waszych dzielnych i systematycznych Rodziców, którzy krzewią w Was ducha polskości! Pozdrowienia z Jarocina. Pani Julia :)

Timeline Photos
facebook.com

Bolek i Lolek - Uwaga Pożar - 01 "Gdy Zapłonie Choinka"

hej Gaduły, polecam Wam świąteczną bajkę z mądrym przekazem :) miłego oglądania.

facebook.com

Pik Pok [22] - Mały Eskimos

Gadułowi Rodzice, Święta już za rogiem...a śniegu i mrozu w UK brak...i tak sobie pomyślałam, że może chociaż stara, poczciwa bajka o pingwinku Pik Poku pozowli nam poczuć tę zimową atmosferę :)

facebook.com

Dzień dobry Gaduły! Pamiętajcie dzisiaj zaśpiewać rodzicom Hymn Polski, którego tak wytrwale uczyliśmy się na dwóch ostatnich zajęciach! Udanego Dnia Niepodległości!

Dzień dobry Gaduły! Pamiętajcie dzisiaj zaśpiewać rodzicom Hymn Polski, którego tak wytrwale uczyliśmy się na dwóch ostatnich zajęciach!
Udanego Dnia Niepodległości!
facebook.com

Photos from Szkoła Języka Polskiego Gaduła's post

Dzień Niepodległości tuż tuż... Dziś na naszych zajęciach było i patriotycznie i słodko :) Gaduły dekorowały ciastka na dwa najbliższe polskim sercom kolory...Biały i Czerwony. Brawo!

Photos from Szkoła Języka Polskiego Gaduła's post
facebook.com

Bajki [40/65] Reksio - Reksiowa jesień

Reksio na jesienne popołudnie :)

facebook.com

Timeline Photos

Dziś Gaduły przeniosły się w czasy pierwszych władców Polski. Rodzice w domach pomogli dzieciom wykonać piękne korony. Dzieki nim mogliśmy na zajęciach władać światem przez całą godzinę i 15 minut :) Brawo dla Rodziców !!!

Timeline Photos
facebook.com

Kochani Rodzice, Szkoła Języka Polskiego Gaduła właśnie zaczyna drugi rok swojego istnienia. Nawet nie wiecie Państwo jak miło nam jest witać dzieci, które są już z nami kolejny rok i jak wspaniale też, widzieć nowe twarze. Mamy nadzieję, że w tym roku szkolnym 2016/2017 będzie tych Polskich Gaduł jeszcze więcej. widzimy się 14 września o 16.15 w Windsor :) Pozdrawiam. Julia

facebook.com

Timeline Photos

Nie odkładaj Polskiego na jutro...

Timeline Photos
facebook.com

Quiz

NEAR Szkoła Języka Polskiego Gaduła

Tesco

Windsor, United Kingdom
Local business