Uradna Facebook stran Nogometnega Kluba Apače.

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Pregled nižjeligaškega nogometa v Pomurju - Golgeter

2. MNL Murska Sobota – 11. krog ŠD NK ROTUNDA : APAČE 0 : 2 (0:1) 0:1 Kuzmič D. (16), 0:2 Sterniša (84) Gledalcev: 50 Zato pa so bile uspešne Apače, ki so v gosteh ugnale Rotundo. 50 gledalcev je videlo po gol na polčas, za novo zmago Apač sta bila uspešna Kuzmič D. in Sterniša.

» II. MNL člani » 12.kolo »

V soboto potrebujemo tvojo pomoč! Pridi in nam pomagaj do čim boljšega rezultata. Se vidimo na ŠRC Apače!!!

Timeline Photos

Po težki zmagi na Goričkem pri Rotundi iz Sela bo članska ekipa v soboto 2.4.2016 ob 15.30 uri gostila vodilno ekipo 2.MNZ M.Sobota ŠD Cven. Torej vabimo vas na dvoboj vodilnih štajerskih ekip lige. Pridite in nas podprite v boju za sam vrh lestvice v čim večjem številu. VABLJENI!

2. MNL MURSKA SOBOTA - 11. krog: Rotunda : Apače 0:2 (0:1) Streleca: 16˙Kuzmič Dejan, 84˙Sterniša Srečko Gledalcev: 50 Zapisnik: http://www.mnzveza-ms.si/datoteke/2MNLC1516_11_SD%20NK%20Rotunda.PDF

V ponedeljek 28.3.2016 se začenja spomladanski del prvenstva. Naše prvo moštvo čaka težka tekma na gostovanju pri ŠD NK Rotunda na Selu. Vabljeni na ogled tekme!

Včeraj je sledila še zadnja pripravljalna tekma pred pričetkom spomladanskega dela prvenstva. Kot v prejšnjih tekmah proti objektivno močnejšemu nasprotniku smo tudi tokrat visoko izgubili. Serdica je bila premočna in je zadela kar 6 krat. Skrbi predvsem nemoč v drugem polčasu, 1.polčas se je končal z 1:1. Potrebno bo čim prej pozabit na to in ostale izgubljene tekme, ter se posvetit izključno prvenstvu, takrat fantje že kot po tradiciji pokažejo pravi obraz in verjamemo, da nas zmage in dobre igre celotne ekipe šele čakajo. Vso srečo v prvenstvu!!

Matevž Potočnik, naš obrambni igralec, danes praznuje 27. rojstni dan. Vse najboljše! :)

Valjamo, da igra lepše stekla bo.

Arcont d.d.

Zahvaljujemo se podjetju ARCONT D.D., za dolgoletno podporo našemu klubu. Brez vas si ne predstavljamo nogometa v Apačah. Hvala!

Včeraj so naši fantje odigrali 3.tekmo v pripravljalnem obdobju. Na domačem igrišču so premagali ekipo NK MOSTJE z 5:1. Strelci: 2xČerič, Novina, 2xJagerič.

Robert Vukan, naš nekdanji igralec in domačin iz Segovec bo sodil na Euru 2016 v Franciji. Bravo Robi!!!