facebook.com

70 lat Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Ewy Lewańskiej

70 lat Przedszkola Samorządowego nr 3 w Kruszwicy [GALERIA]

Photos from ZSO w Kruszwicy's post

SUKCESY UCZNIÓW SP 2 KRUSZWICA W MISTRZOSTWACH POWIATU W LEKKOATLETYCE Na najwyższym stopniu podium stanęli: • Karolina Duniecka w skoku w dal • Oliwia Czyżniak w rzucie piłeczką palantową • Wojciech Wojciechowski w biegu na 300 m • Aleksander Greinert w skoku w dal • Sztafeta 4x 60 chłopców w składzie – Krzysztof Jeśman, Igor Majdziński, Wojciech Wojciechowski, Aleksander Greinert Na drugich pozycjach uplasowali się: • Igor Majdziński w biegu na 300 m • Patrycja Marek w skoku w dal Trzecie miejsce wywalczyła sztafeta dziewcząt 4x60 m w składzie – Oliwia Czyżniak, Karolina Duniecka, Patrycja Marek, Julia Cichowlas. W biegu na 800 m blisko podium znalazł się Szymon Wiatr, który ukończył rywalizację na czwartym miejscu. Na wysokich pozycjach znaleźli się również pozostali uczniowie naszej szkoły biorący udział w zawodach. Julia Cichowlas uplasowała się na piątym miejscu w biegu na 60 m, Katarzyna Kuczkowska była szósta w biegu na 800 m, Julia Górska i Krzysztof Jeśman zajęli szóste w rzucie piłeczką palantową.

Moja Kruszwica

BIEG PIASTOWSKI Dużym sukcesem uczniów naszej szkoły zakończył się tegoroczny Bieg Piastowski. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli: Martyna Skowron (kl. I - II ) Kasia Kuczkowska (kl. III - IV) Wojtek Wojciechowski (kl. V - VI) Drugie miejsce zajął Dawid Wekwejt (kl. I - II). Blisko podium znaleźli się jeszcze: Ania Bryl czwarte miejsce (kl. I - II) Olek Wojtów piąte miejsce ( kl. I - II) Fabian Krawczak szóste miejsce (kl. I - II). Więcej zdjęć na stronie Moja Kruszwica - http://www.mojakruszwica.pl/…/modziez-uczestniczya-w-zawoda…

Timeline Photos

Mistrzostw Powiatu w Lekkoatletyce Szkół Podstawowych. Uczniowie ZSO SP nr 2 wywalczyli 8 medali: I miejsca: Karolina Duniecka w skoku w dal Oliwia Czyżniak w rzucie piłeczką palantową Wojciech Wojciechowski w biegu na 300 m Aleksander Greinert w skoku w dal Sztafeta 4x 60 chłopców w składzie – Krzysztof Jeśman, Igor Majdziński, Wojciech Wojciechowski, Aleksander Greinert II miejsca Igor Majdziński w biegu na 300 m Patrycja Marek w skoku w dal III miejsca sztafeta dziewcząt 4x60 m w składzie – Oliwia Czyżniak, Karolina Duniecka, Patrycja Marek, Julia Cichowlas.

MISTRZOSTWA POWIATU INOWROCŁAWSKIEGO SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W LEKKIEJ ATLETYCE 15.05.2017 300M 1. ANNA IZDEBSKA – 47,73s- GIMNAZJUM NR 2 W KRUSZWICY

Sukces Ani!!!

20.05.17 Koncert Rockin' High School w Ziemowicie !

Fotorelacja z zakończenia kl. III LO 2017

Przedszkole wsparło Fundację Mam Marzenie

Informacja dla sportowców ZSO. Zmiana terminu Biegu Piastowskiego. Zawody planowane są na 23.05.2017