Przychodnia Weterynaryjna MOKRY NOS
Description
Tell your friends
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comOddają krew,by pomóc innym zwierzakom
W TVN24 krótka wzmianka o wspólnej akcji Weterynaryjny Bank Krwi imienia Milusia i Przychodnia Weterynaryjna MOKRY NOS http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/oddaja-krew-by-pomoc-innym-zwierzakom,658572.html
DRUGA CZESTOCHOWSKA AKCJA KRWIODAWSTWA DLA PSÓW I KOTÓW 3.07.2016
Serdecznie dziękujemy za udział! Właścicielom za okazane serce, psom i kotom za odwagę i cierpliwość. :) Na zdjęciach nie uwieczniliśmy kocich dawców - naszego Tadeusza, Willego Pani Kasi Karpińskiej i Luny Pani Justyny Zatoń - ale one też są dzisiejszymi bohaterami. Dziękujemy debiutantom- Borysowi, Niuniusiowi, Lili, Drago, Shenzi, Aresowi, Chico i Putinowi - pierwsze koty za płoty. :) Mam nadzieję, że dołączą do grona honorowych dawców, do Dextera, Dory, Faro i Dziadka. Doktorom Robert Marczak i Rafał Nojszewski za przyjazd do Częstochowy i organizację Akcji. do zobaczenia!
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
Schroniskowe Metamorfozy
Photos from Przychodnia Weterynaryjna MOKRY NOS's post
W dniu dzisiejszym Erni i Baks z częstochowskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt odwiedzili nasze spa. Wykapane, podstrzyżone nadal szukają nowych domów....
czewa24.pl
piszą o naszej Akcji :)
Timeline Photos
Dzień dobry! Na lato krótka fryzurka :)
Akcja Krwiodawstwa w Mokrym Nosie!
Psygarnij.pl - Nie kupuj przygarnij
Pamiętajmy o ochronie przed kleszczami! U nas szeroki wybór preparatów przeciwkleszczowych, zapraszamy!
Photos from Przychodnia Weterynaryjna MOKRY NOS's post
Tede mruczy "dzień dobry!" Przedstawiamy Tedego - naszego rezydenta, nie zdziwcie się, kiedy przywita Was w drzwiach i zajrzy do torebki :)
Schroniskowe Metamorfozy
Instrukcja i ankieta- badanie kleszczy.pdf
Od kilku lat obserwujemy zwiększająca się w naszym środowisku populację kleszczy. Kleszcze atakują nie tylko czworonogi, choć to głównie psy i koty są obiektem naszych zainteresowań, ale także i ludzi. Coraz częściej słyszymy tez o zdiagnozowanych chorobach odkleszczowych i zastanawiamy się co zrobić, gdy już kleszcza złapiemy - czy podawać profilaktycznie antybiotyk czy nie. Zdania są podzielone, pojawiła się jednak możliwość bezpłatnego badania kleszcza. Po usunięciu kleszcza wyślijcie go do badania (instrukcja postępowania poniżej) i jeśli kleszcz był wolny od zarazków - odetchnijcie z ulgą! https://drive.google.com/file/d/0B3mnEO4hQLkUSDEtRnFpMlpNTHM/view?pref=2&pli=1 Przypominamy tez, że ważna częścią profilaktyki chorób odkleszczowych u ludzi jest regularne zabezpieczanie naszych zwierząt odpowiednimi środkami. Zapraszamy na konsultacje i dobór odpowiedniego preparatu dla psa i kota!