Vi er er en vekstbedrift som ser muligheter for mennesker i forskjellige livssituasjoner.Vi lager også produkter i tekstiler, tre, plast og aluminium.
Meieriet cafe-pub-pizza, ein koseleg møteplass i Fyresdal som opna 28.mars 2012. Her kan du få kaffe, kake, mat og vi har alle rettigheter
Dette er en likerside for Elevrådet på Saltdal VGS. Hvis vi har noe spesielt vi vil si, kommer det til å publiseres her. Så bare LIKLIKLIK :D
Nome vgs avd Søve Kantine: http://on.fb.me/11NENhp
Dressmann er Nordens største motekjede innen herreklær, og en del av motekonsernet Varner-Gruppen. Velkommen til vår butikk i Narvik!
Knaken er ein heimekoseleg kafé og besøkssenter i hjarte av gamle Kaupanger.
Konkurranse- og utdanningsstall for lovende dressurhester og ryttere. Profesjonelt treningsmiljø. Hjemmebase og drives av Grand Prix-rytter og trener Jonas Elvebakk.
Diverse handyman tjenester. Maling av hus utvendig og innvendig.