Top Local Places

Kocatepe Camii - Rotterdam

Afrikaanderplein 40, Rotterdam, Netherlands
Religious Center

Description

ad

سْــــــــــــــــــمِ اﷲِالرَّحْمَنِ اارَّحِيم

Hollanda Diyanet Vakfı
Kocatepe Camii - Gençlik Kolu Sayfasi

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

CENAZE DUYURUSU !!! Kocatepe Cematinden Bilal Karhan, babasi Kamil Karhan vefat etmiştir cenazesi yarın (26.12.2017) ÖGLE namazından sonra kilinacaktir. ALLAH'tan rahmet yakınlarına başsağlığı dileriz mekanı cennet olsun ‎بِسْـــــــــــــــــــــ ـمِ اﷲِارَّتْمَنِ ارَّتِيم ‎إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَيْهِ رَاجِعونَ

facebook.com

Kocatepede Kermes, herkezi bekleriz insaAllah!

facebook.com

facebook.com

facebook.com

Kocatepe futbolkülübümüz icin, 600 genc icin imza kampanyasi. Lütfen imzaladiktan sonra mail adresimize gelen son islemide unutmayalim. Graag tekenen om ons club met 600 leden staande te houden, vergeet niet te bevestigen!

facebook.com

Değerli Cemaatimiz 01.09.2017 Cuma günü Sabah namazı saat 06.20'de ve Bayram namazı saat 07.41' de kılınacaktır. Her yıl olduğu gibi yine bizlere Rotterdam Feyenoord Belediyesi tarafınca Pazar yeri Alanına ücretsiz park etmek için izin verildi. Bu konuda Rotterdam Feyenoord Belediyesine HDV Kocatepe Camii Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz. Lütfen park alanındaki görevli arkadaşlarımızın talimatlarına uyalım..! Saat 06.00 ile 10.00 arası park etmek geçerlidir. Aksi takdirde belediye tarafından uygulanacak herhangi bir cezai işlemlerden bizler sorumlu değiliz. Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

facebook.com

Sabah namazı saat 4.50'de ve Bayram namazı saat 6.20' de kılınacaktır. Rotterdam Her yıl olduğu gibi yine bizlere Rotterdam Feyenoord Belediyesi tarafınca Pazar yeri Alanına ücretsiz park etmek için izin verildi. Bu konuda Rotterdam Feyenoord Belediyesine HDV Kocatepe Camii Yönetim Kurulu olarak teşekkür ederiz. Lütfen park alanındaki görevli arkadaşlarımızın talimatlarına uyalım..! Saat 05.00 ile 08.30 arası park etmek geçerlidir. Aksi takdirde belediye tarafından uygulanacak herhangi cezai işlemlerden bizler sorumlu değiliz. Ramazan Bayramınız Mübarek Olsun.

facebook.com

facebook.com

De sunnah en tekenen van Lailat al-Qadr!

facebook.com

facebook.com

Birlik ve beraberlik gecesinden...

facebook.com

Dünki sahur programimizdan. Emegi gecenlerden Allah razi olsun! Suhoor Programma van gisteren.

facebook.com

Quiz

NEAR Kocatepe Camii - Rotterdam