Top Local Places

Rijlaarzen op maat

Veenhuizerweg 13, Een, Netherlands
Company

Description

ad

Exclusieve rijlaarzen op maat gemaakt! Bepaal je eigen stijl. Voor op maat gemaakte rijlaarzen. Een uniek ontwerp rijlaars
of een mooie klassieke rijlaars, bij ons zit je aan het juiste adres.
Voor een mooi paar laarzen kan je contact opnemen voor een afspraak.
Ook kom ik bij verenigingen, stallen en maneges als er meerdere
mensen laarzen willen laten aanmeten.
De rijkleding is te vinden op mijn website, facebook en in de showroom. Maak een afspraak om te komen kijken en passen. ( niet alles ligt in de showroom, laat wel even weten waar je voor komt, zorg ik dat het er is.
Voor meer informatie: contact@rijlaarzenopmaat.nl

CONTACT

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Timeline Photos

Zaterdag 18 MAART Celeris Dressuur Clinic Dag Celeris Rijlaarzen organiseert op het HIPPISCH CENTRUM LA GRANDE in Beuningen, een DRESSUUR CLINIC DAG met haar ambassadeurs Emmelie Scholtens, Malene Nootenboom en Nicole Den Dulk. Voor iedere enthousiaste ruiter de ideale manier om een keer les te krijgen van een topruiter en goede tips te krijgen. In een groepje van 3 personen worden er lesblokken gegeven door de ambassadeurs. Ieder blok duurt 45 minuten. Kosten bedragen 25 euro per persoon. Je kunt je hiervoor inschrijven door een mail te sturen naar: dressuurclinic@celeris-rijlaarzen.nl Met de volgende informatie; Naam, Adres, Woonplaats Ruiter, Naam Paard, Wedstrijd klassering Combinatie. Celeris deelt in overleg met haar Ambassadeurs de groepen in op niveau/ervaring. Tevens verloten wij DRIE GRATIS deelnames. Wat moet je hiervoor doen? BEANTWOORD DE VOLGENDE VRAGEN: 1. Waar worden de Celeris producten gemaakt? 2. Wie was de eerste Celeris Ambassadeur in Nederland? 3. Waarom moet jij winnen? Stuur je antwoorden inclusief Naam, Adres, Woonplaats, Ruiter, Naam Paard, Wedstrijd klassering Combinatie naar: prijsvraag@celeris-rijlaarzen.nl De WINNAARS worden bekend gemaakt via Facebook en de Website van Celeris Rijlaarzen.

Timeline Photos
facebook.com

Timeline Photos

Stemmen kan alleen vandaag (31 December) nog! We zijn genomineerd voor het Horses Product van het Jaar! Dit willen we natuurlijk niet ongemerkt voorbij laten gaan, en daarom verloten wij een paar Celeris Bia rijlaarzen t.w.v. 569 onder de stemmers. We maken de Winnaar van de Celeris Bia Rijlaarzen bekend op 2 Januari. De Bia is het paradepaardje van Celeris Rijlaarzen. Prachtige looks, hoog comfort en het uiterlijk is geheel custom made te maken naar de wensen van de klant. Niemand minder dan Emmelie Scholtens is onze trotse ambassadeur van de Bia Dressuurlaars. Topkwaliteit, Comfort, Custom Made en Betaalbaar, dat zijn Celeris Rijlaarzen. Designed by you, made by Celeris! Breng nu je stem uit via de onderstaande link, en stuur dan de bevestigingsmail die je krijgt door na productvanhetjaar@celeris-rijlaarzen.nl En vergeet niet dit bericht te Liken en te Delen! Succes!! http://www.horsesproductvanhetjaar.nl/product/bia-rijlaars/ #DesignedByYouMadeByCeleris #Rijlaarsopmaat Photo credit Riders XOXO

Timeline Photos
facebook.com

Rijlaarzen op maat's cover photo

Rijlaarzen op maat's cover photo
facebook.com

Rijlaarzen op maat

Rijlaarzen op maat
facebook.com

Celeris Rijlaarzen - Benelux

Celeris Bia genomineerd voor het Horses Product van het Jaar!!

Celeris Rijlaarzen - Benelux
facebook.com

Timeline Photos

Celeris Ana kap in lak croco! Glimt je tegemoed in het zonnetje!

Timeline Photos
facebook.com

Celeris Rijlaarzen - Benelux

Voor het aanmeten van Celeris rijlaarzen kan je morgen terecht bij manege Flemming in Westmaas!

Celeris Rijlaarzen - Benelux
facebook.com

Timeline Photos

Prachtige Celeris Polo rijlaarzen! Geborsteld zwart met een gewone kalfsleren binnenzijde. Alle rijlaarzen van Celeris worden geheel op maat gemaakt! Ook kan je de laarzen naar eigen smaak samenstellen, hier betaal je geen toeslag voor!

Timeline Photos
facebook.com

Jodphurs Celeris Grace Kelly

facebook.com

Quiz

NEAR Rijlaarzen op maat