*natjecatelji
*individualci (plivači i neplivači)

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

[PETEKI ZAVRŠILI SEZONU MEDALJAMA] Završetak Dalmatinskog kupa u daljinskom plivanju održao se protekle nedjelje u Sukošanu. Na programu su bile utrka na 4.000 m i 1.000 m, a na kraćoj dionici nastupila je i naša plivačka obitelj 👉 Petek 🤩👍 Konkurencija je bila jaka, a posebno obilježje obiju utrka na kraju sezone je bilo uvođenje samo apsolutne kategorije (bez godišta). U muškoj kategoriji 🏊‍♂️Ninoslav Petek osvojio je zlatnu medalju🥇, a 🏊‍♂️Nino Petek je doplivao do srebra🥈 U ženskoj kategoriji 🏊‍♂️Mia Petek je zauzela peto mjesto 👏👏 Postignutim rezultatima obitelj Petek iznimno je uspješno 😀🔝ovu sezonu privela kraju. Nakon kratkog predaha 🏖 Ninoslav, Nino, Mia i Karlo započinju pripreme za nove 🏊‍♂️ izazove u sezoni 2019.-2020. 😉

[PETEKI ZAVRŠILI SEZONU MEDALJAMA] Završetak Dalmatinskog kupa u daljinskom plivanju održao se protekle nedjelje u Sukošanu. Na programu su bile utrka na 4.000 m i 1.000 m, a na kraćoj dionici nastupila je i naša plivačka obitelj 👉 Petek 🤩👍
Konkurencija je bila jaka, a posebno obilježje obiju utrka na kraju sezone je bilo uvođenje samo apsolutne kategorije (bez godišta). U muškoj kategoriji 🏊‍♂️Ninoslav Petek osvojio je zlatnu medalju🥇, a 🏊‍♂️Nino Petek je doplivao do srebra🥈 U ženskoj kategoriji 🏊‍♂️Mia Petek je zauzela peto mjesto 👏👏
Postignutim rezultatima obitelj Petek iznimno je uspješno 😀🔝ovu sezonu privela kraju. Nakon kratkog predaha 🏖 Ninoslav, Nino, Mia i Karlo započinju pripreme za nove 🏊‍♂️ izazove u sezoni 2019.-2020. 😉

Monty's Dog Beach

🏊‍♂️ Plivačko natjecanje u Crikvenici 25.08.'19., al ne bilo kakvo 😉 u ovom sudjeljuje i tvoj najbolji prijatelj 🐶🤩 Organizator svjetski poznati Monty's Dog Beach 😀👍

[PRVI NASTUP] Već tradicionalno, 15. kolovoza na blagdan Velike Gospe u Crikvenici, održan je 109. plivački maraton Šilo-Crikvenica, dužine 3500 m. Sudjelovalo je oko 420 ponajboljih plivača daljinskog plivanja iz Hrvatske i inozemstva, a među njima je nastupila i naša 🏊‍♂️ Lidija Šantek, kojoj je ovo bio prvi nastup 👍 Zadanu dionicu od 3500m, Lidija je isplivala za 1 sat i 27 minuta te je u dobnoj kategoriji žene 40-49 g. zauzela izvrsno deseto mjesto 😃👏👏

Photos from Plivački klub Varaždin's post

[MARATONCI IZVRSNI 👍] U Biogradu na Moru održan je 16. plivački maraton na 3500 i maraton na 1000 m. Kraći maraton slavio je desetu godišnjicu i bio je najbrojniji do sada s 93 plivača iz cijele Hrvatske, a među njima bili su i maratonci iz našeg kluba 💪😃 Na maratonu na 1000m u kategoriji 11-12 godina 🏊‍♂️Nino Petek osvojio je srebrnu medalju🥈🎉, a u istoj kategoriji kod djevojčica 🏊‍♂️Mia Petek došla je do šestog mjesta. 🏊‍♂️Karlo Petek je prvi puta plivao 1000 m i u kategoriji 9-10 godina došao je do četvrtog mjesta👍. Zanimljivo je što su svi troje uvršteni u starije kategoriji te su time ovi rezultati još vrijedniji... U kategoriji 40+ 🏊‍♂️Ninoslav Petek doplivao je do četvrtog mjesta , a u istoj kategorija kod žena 🏊‍♂️Danijela Vrbanec je zauzela sedmo mjesto. 👏👏😀

Cres Lošinj Triathlon #thisisnotanordinarytriathlon

Za one koji vole ne-obične triatlone 😃🛳🏊‍♂️🚵‍♀️🏃‍♂️ #thisisnotanordinarytriathlon

[HAJDINJAK SREBRNI, CMREČAK BRONČANA] I tako... prošlo je Prvenstvo Hrvatske za dobne skupine, a mi sa dva plivača imamo dvije državne medalje 😱😃🤩🥳 U konkurenciji 310 plivačica i plivača iz 33 hrvatska kluba, Anamaria Cmrečak i Karlo Hajdinjak ostvarili su fantastične rezultate👌😀🔝 🏊‍♂️ Karlo Hajdinjak (junior) je u jutarnjim kvalifikacijama na 50 prsno, sa rezultatom 31,29, što je ujedno bio i njegov osobni rekord, izborio A finale. Taj je rezultat ponovno popravio u poslijepodnevnom finalu te je sa isplivanim rezultatom 31,00 osvojio srebrnu medalju 🥈🤩 U disciplini 200 prsno Karlo je izborio B finale i na kraju zauzeo 13.mjesto među juniorima. 👏🔝👏🥳🤩👏🔝👏😀🤩👏🔝👏 🏊‍♂️ Anamaria Cmrečak (mlađa juniorka) je sa fantastičnim nastupom u kvalifikacijama na 200 prsno (rezultat 2.52,44 i osobni rekord) izborila A finale i na kraju osvojila brončanu medalju 🥉🤩 Osim toga, izborila je i B finale u disciplini 100 prsno, gdje je sa isplivanim osobnim rekordom 1.21,30 zauzela 10.mjesto među mlađim juniorkama. 👏🔝👏🥳🤩👏🔝👏😀🤩👏🔝👏 Hvala vam Anamaria i Karlo, zaslužili ste vrhunski ljetni odmor 🌞🍨⛱ 😉👍

Još jedna medalja sa Prvenstva Hrvatske 🤩🎉 🏊‍♂️ Anamaria Cmrečak 🥉 treća je mlađa juniorka u državi na 200 prsno 🎉👏👏 Bravooooooooooo Anamaria 🥳👏👍👏 🥳

Bravooooooooooo Anamaria 🥳👏👍👏 🥳

🏊‍♂️ Prvenstvo Hrvatske je tek počelo, a mi već imamo drugog juniora u državi na 50 prsno 🎉🎉 Karlo Hajdinjak🥈👏👏 Jeeeeeeeeee!!!!!!!! 💪😀 Karlo🤩 Karlo🤩 Karlo🤩 Karlo🤩

Dragi svi, plivačka sezona 2018/19 bliži se kraju pa će se tako zadnji trening prije ljetne stanke, održati u ponedjeljak 29.07.19. 🏊‍♂️ Treninzi ponovo počinju po završetku ljeta točnije 16.09.'19. no detaljnije o tome, kada se približimo tom datumu 😉

[FANTASTIČNI PETEKI NA TRONU U RASLINI I U TKONU] U Raslini na Prokljanskom jezeru održan je u subotu, 10. jubilarni plivački maraton u čijem sastavu su bile utrke na 5000 m, 1500m i dječja utrka na 75m. Raslinski plivački maraton jedan je od najmasovnijih i najcjenjenijih u Hrvatskoj, a obitelj Petek imala je čast sudjelovati.U utrci na 1500 m, na kojoj je sudjelovalo 110 natjecatelja iz devet država 🏊‍♂️ Ninoslav Petek je u kategoriji 40+ zauzeo 7. mjesto 🙂👍 🏊‍♂️ Mia i 🏊‍♂️ Nino Petek po prvi su puta sudjelovali na 1500 m te ostvarili izvrsne rezultate 👌 Nino Petek je u kategoriji do 19 godina zauzeo 12. mjesto, a Mia Petek je u istoj kategoriji kod djevojčica doplivala do 9. mjesta 👏👏 U dječjoj utrci na 75 m u velikoj konkurenciji 🏊‍♂️ Karlo Petek dolazi do brončane medalje 🥉😃 🌞 Dan iza na otoku Pašmanu 🏝 u mjestu Tkon bila je nova utrka i nastavak Dalmatinskog kupa, gdje su naši Peteki postigli odlične rezultate. U utrci na 300 m u apsolutnoj kategoriji 🏊‍♂️ Karlo Petek osvojio je zlatnu medalju 🥇. Na duljoj dionici od 1000 m njegov brat 🏊‍♂️ Nino u kategoriji do 15 godina također je došao do zlatnog odličja 🥇. Njihova sestra 🏊‍♂️ Mia je u kategoriji do 15 godina kod djevojčica osvojila brončanu medalju 🥉, a 🏊‍♂️ Ninoslav Petek je na 1000 m u kategoriji od 16 godina na više doplivao do srebrne medalje 🥈 🎉 BRAVOOOOOOO PETEKI 🤩😃👏👏👏👏👏

Hello 👋 from Varaždinske Toplice 😄 Pripreme za 🏊‍♂️ Prvenstvo HR 👋😀

[PRVI OLIMPIJSKI TRIATLON ZA I.BAĐUNA] Naš član Ivica Bađun ostvario je svoj prvi nastup na Olimpijskom triatlonu ~ 23. Zagreb open 2019.~ koji se održao na zagrebačkom Jarunu u subotu. Ivica je dionicu od 1500 m plivanja 🏊‍♂️, 37 km bicikliranja 🚴‍♂️ i 10 km trčanja 🏃‍♂️ prošao u vremenu od 2:57,38 te u ukupnom poretku zauzeo 73. mjesto od ukupno 85 natjecatelja u kategoriji M45. 💪😃👍 Bravo Ivica 👏🥳