Vernieuwend en ervaren kantoor binnen de regio voor al uw Vastgoed - Nieuwbouw - Verkoop - Verhuur
Clothing made for men!
DRINKS, POOL, VINYL & LIVE MUSIC
EscoBar schetst een strak kader met witte pagodetenten, zwart grastapijt en loungezetels. We schenken champagne cava's longdrinks met aangepast fingerfood.
Frozen yogurt is een verfrissend en gezond alternatief voor roomijs. Gemaakt van verse, magere, biologische yoghurt. Combineer met je favoriete toppings.
Verkoop en herstellen van Paardentuig en Sulky's. als ook het verkopen van 2dehands sulky's.
Na 2 jaar in de Gin- en cocktailwereld te leven, nemen wij de grote stap. Wij openen onze eigen pop-up cocktailbar / zomerbar, op deze toplocatie
The best pizza in town! Heerlijke pizza's en fantastische aanbiedingen het hele jaar rond!
The Carp College is een onderneming gespecialiseerd in het aanbieden van viskampen en -wedstrijden!
- Croissanterie Van Coillies - Broodjeszaak - Koffieklets - Gezellig
Bij 't Paviljoen vind je een ruime keuze aan lekkere vlees- en visgerechten, steeds bereid met dagverse producten.
't Haarsnitje opent zijn deuren op woensdag 7oktober!
Van vrijdag 5 augustus tot en met maandag 15 augustus is Wolrus met vakantie!
Hotel Villa Monte ***
wij supporteren voor Ellen Van Loy en willen iedereen ook opmerkzaam maken op de AmyD foundation.c (http://amydfoundation.org/ ) en haar doel..
Anna-Mit is een heerlijke lunchbar in de Bergstraat in Heist-op-den-berg! Iedereen welkom voor een heerlijk onbijt, lunch, koffie en freakshakes!
Groep F&S is een jong en dynamisch bedrijf dat bestaat uit F&S Projects en F&S Services.
Een leuke binnenspeeltuin voor groot en klein!
Totally Loss is een fuif tijdens Lo-Kermis
Decomundo is specialist in het aankleden van jouw woning en tuin. We leveren daarbij de nodige service zodat jij ondertussen verder kan genieten.
Webshop met exclusief uitrustingsmateriaal voor bedrijfswagens,pickups,bureaus,gamerooms kantoor. Gaming chairs,racing inspired office furniture,led licht
"HAIRMADNESS" Kapsalon voor dames, heren en kinderen.
Schoonheidsinstituut
Het Park van Beervelde is meer dan alleen het kader waar zich twee keer per jaar de Tuindagen van Beervelde afspelen. Het is bovendien een van de mooiste landschapsparken van België en is op elk moment van het jaar een bezoek waard.
Creatieve hub, producent, talent management en realisator
Aan het pittoreske marktplein in Overpelt, is het ideaal vertoeven in onze gezellige brasserie. "De dorstigen laven en de hongerigen spijzen" is ons motto.
Eerste weekend van oktober , the place to be.
Partagez vos expériences et vos avis! Tenez-vous au courant et participez à nos concours à venir mais surtout, aidez-nous à faire vivre cette page comme vos enfants font vivre votre Little Gym! A bientôt! Votre équipe de Wavre!
Optiek Bourgoy , Fashion meets quality! Armani, Hugo Boss, Rayban, silhouette, Prodesign, Tavat, D&G, Gucci, Guess, Gant
Food Music Drinks Love