Top Local Places

Windows Classic

Magazynowa 3, Zabnica, Slovenia
Home Improvement

Description

ad

Jesteśmy producentami stolarki  drewnianej, utrzymujemy stałą współpracę z firmami budowlanymi które montują nasze produkty
w  Anglia Norwegi Holandii  

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Witajcie. Do oferty naszej firmy niedawno dołączył nowy produkt. Shuttersy to drewniane żaluzje pasujące do każdego rodzaju okien drewnianych. Ich budowa, podobnie jak w tradycyjnych żaluzjach pozwala na zasłonięcie lub odsłonięcie światła wpadającego do wewnątrz pomieszczenia. Zaletą tego typu żaluzji jest znacznie lepszy wygląd niż żaluzji plastikowych.

facebook.com

Aktualnie w naszej firmie pracujemy nad dużym zleceniem polegającym na wykonaniu kilkudziesięciu okien typu Casement. Są to okna w większości łukowe. Gdy tylko pierwsza partia okien zostanie ukończona, pokażemy wam je na naszym FP. Póki co zapraszamy do obejrzeniu kilku zdjęć z etapu produkcji.

facebook.com

facebook.com

Kolejny projekt zakończony :) Każda praca jest możliwa do wykonania jeśli podzielić ją na małe odcinki.

facebook.com

Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu.

facebook.com

facebook.com

Cześć, W weekend dotarły do Anglii nasze okna a już dziś dostaliśmy od naszego klienta zdjęcia z ich montażu. Zobaczcie sami jak nasze okna prezentują się po zamontowaniu.

facebook.com

We wszelkiego rodzaju działalności wiara we własne siły jest wprost proporcjonalna do stopnia przygotowania.

facebook.com

Zdrowych, pogodnych rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia Życzy Firma Windows Classic.

facebook.com

facebook.com

Jak co roku, tak i w tym roku nasza firma zorganizuje spotkanie świąteczne dla naszych pracowników oraz przyjaciół firmy.

facebook.com

I kolejna ciekawa produkcja. Tym razem wyróżnikiem tych okien jest unikalny jak na Brytyjskie standardy kolor. Łącznie w naszej firmie powstało 8 zielonych okien typu Casement.

facebook.com

PICTURES BY OTHER USERS ON INSTAGRAM

Quiz