KONTAKT

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Domen Gostinčar zmagovalec članskega Mastersa v Kopru. #GGZTeam #hocetenis

MIBRA OPEN 2017 V sklopu 30. obletnice delovanja TENIŠKEGA KLUBA HOČE in in občinskega praznika občine HOČE-SLIVNICA smo organizirali turnir v mini tenisu. Turnirja se je udeležilo 15 otrok. Otroci so pokazali zelo dobre in napete igre ter veliko mero borbenosti. Zmagovalec turnirja je postal Mark Škerget, 2. mesto je osvojil Žiga Jurše, 3.-4. mesto pa sta si razdelila Maruša Jarc in Val Pustoslemšek. Zahvaljujemo se podjetjema MIBRA in Paloma ter trgovini IGRAJ TENIS, ki so nam pomagali pri organizaciji turnirja.

Nekaj utrinkov iz sobotnega turnirja v mini in midi tenisu v Ljubljani 🎾🎾🎾

Odprto prvenstvo 8-11 let TC Ljubljana, 16.9.2017 Maj, Maruša, Zarja, Rok in Mark so se udeležili teniškega turnirja v mini in midi tenisu od 8 do 11 let v Ljubljani. Pohvaliti moramo vse naše otroke, še posebej Zarjo in Roka, za katera je bil to prvi turnir. Naš Maj je pokazal velik napredek v igri glede na prejšnji turnir v Portorožu, Marku je žal malo zmanjkalo za uvrstitev v polfinale v mini tenisu. Presenečenje pa je pripravila Maruša, ki se je uvrstila v polfinale turnirja v mini tenisu. Ponosni smo na naše otroke, ki so kljub celodnevnemu čakanju ohranili pozitivno naravnanost in kar je najbolj pomembno, da so pokazali pripadnost ekipi saj so skozi ves turnir vzpodbujali eden drugega. Iz tega vidika smo bili resnični zmagovalci!!! BRAVO MAJ! BRAVO MARUŠA! BRAVO ZARJA! BRAVO ROK! Rezultati: Mini tenis Maj - 3. mesto v skupini Rok - 3. mesto v skupini Mark - četrtfinale Zarja - 4. mesto v skupini Maruša - polfinale

Sproščanje pred turnirjem v Ljubljani... #HočeTenis

Dobra volja, veliko pozitivne energije, super vreme...letošnji piknik z otroci in starši naše teniške šole uspel v vseh pogledih...

Že odštevamo dneve do našega druženja...komaj čakamo...🎾🎾🎾

Danes so se naši otroci Pia, Maruša, Maj in Mark udeležili svojega prvega turnirja. V Portorožu so tekmovali v midi tenisu (Pia in Mark) in mini tenisu (Maruša, Maj in Mark). Pia je v midi tenisu izpadla po skupinskem delu, prav tako Maj in Maruša v mini tenisu. Marku se je pa v midi tenisu uspelo uvrstiti v izločilne tekme, kjer je izgubil v osmini finala, v mini tenisu pa je tesno izgubil v polfinalu in osvojil 3.-4. mesto. Bravo Pia! Bravo Maruša! Bravo Maj! Bravo Mark! Ponosni smo na vas!!!

Še zadnji trening pred našim prvim turnirjem. Otroci naše teniške šole se bodo namreč ta konec tedna udeležili turnirja v mini in midi tenisu v Portorožu. #vednoboljšismo