KONTAKT

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Photos from Srednja šola Ravne's post

JUDO- DRŽAVNO SREDNJEŠOLSKO PRVENSTVO. V Kopru, kjer je bilo tekmovanje, se je ekipa naših odrezala več kot odlično. V kategoriji do 66 kg je GAŠPER VODA osvojil 5. mesto, v kategoriji do 81 kg si je BRONASTO MEDALJO priboril MARTIN DŽAMBAS, v kategoriji deklet do 57 kg, pa je SREBRNO MEDALJO osvojila LAURA BOŽIČ. Poleg tega pa smo osvojili še ekipno 3. mesto pri dekletih in se domov vrnili s pokalom. Čestitke vsem tekmovalcem!!! (foto: P. Recko)

OnePlan - Walking By My Self

Nekaj soldov za maturantski izlet se je nabralo na koncertu naših fantov- skupine OnePlan, pretekli teden v Kompleksu. Vas zanima kakšni so na odru? https://www.youtube.com/watch?v=8NTlTFtmOmk

Nekaj utrinkov s področnega prvenstva v rokometu, iz Rdeče dvorane v Velenju, kjer smo zasedli 3. mesto. Čestitke fantom za borbeno igro!!!

Da bi zbrali cekine za maturanca, dijaki v Kompleksu na Ravnah pripravljajo večer starega dobrega Rock’n’Rolla, ki bo v petek, 9. decembra ob 20.00 uri. Ozračje bo ogrevala Glasbena Šola Gvido, nadaljevala skupina OnePlan- (to so naši), zaključili pa Ice On Fire, ki vas bodo popeljali v čase starega Rocka. Prav tako bo med koncertom veliko nagradnih iger, beer pong in turnir v namiznem nogometu. Program koncerta: -- Glasbena šola Gvido: od 20:00 do 21:30 -- OnePlan: od 22:00 do 23:30- DIJAKI NAŠE ŠOLE :) Maks Pšeničnik- vokal Aljaž Škrabec- kitara Matevž Pšeničnik- bas kitara Nejc Grilc- bobni Žiga Sedar- kitara -- Ice on Fire: od 00:00 do 02:00 TOREJ SE VIDIMO V PETEK, 9. DECEMBRA V KOMPLEKSU NA RAVNAH

Timeline Photos

Šola, da se ti zrola 2016/17: SŠ Ravne na Koroškem, 23. november .2016 HD

Od zadnje oddaje TV Dravograd v projektu Šola, da se ti zrola, je minilo že kar nekaj časa. V tem času se je na šoli dogajalo marsikaj. Med drugimi smo s kamero ujeli naslednje dogodke, ki si jih lahko ogledate v 1. letošnji oddaji: 70 let šole, Postavitev kovinske solzice v Kotljah, CIM, Predaja ključa, Maturantski izlet, Fazaniranje, Lan party, Metal kongress, Obisk naših metalurških tehnikov pri g. Gradišniku v železarni in Pogovor z našo ravnateljico... Vse te dogodke je posnel in zmontiral prof. Peter Recko, napovednike dijakov pa snemalec TV Davograd- Mitja Verdnik. Vezni tekst dijakov je pripravila mentorica projekta na šoli, prof. Sabina Pačnik. https://www.youtube.com/watch?v=7SyoEDTSyPE

ROKOMET

Nekaj akcij s tekme proti Gimnaziji

ROKOMET

Občinsko prvenstvo v rokometu, Srednja šola Ravne : Gimnazija Ravne - 17 : 10 Čestitke fantom za odlično igro!!!

MATURANTSKI IZLET- BUDVA 2016- SREDNJA ŠOLA RAVNE

NAUČIMO SE OŽIVLJATI- vsi prvi letniki so se udeležili kratkega tečaja o oživljanju, ki ga je organiziral Koronarni klub mežiške doline.

MITJA KORDEŽ- NAJ ATLET SLOVENIJE v pionirski konkurenci. Na tradicionalni svečani prireditvi »Naj atlet Slovenije«, ki je bila 13. novembra v Radencih, je bilo podeljenih več kot 70 atletskih nagrad. Med nagrajenci je tudi naš dijak 1. letnika MITJA KORDEŽ, ki je postal najboljši atlet v pionirski kategoriji za leto 2016. Laskavi naslov si je pritekel na tekmovanjih, kjer je postal večkratni državni prvak, zelo uspešno pa je tekmoval tudi v tujini. Med drugim je letos podrl tudi 30 let star dvoranski državni pionirski rekord v teku na 60 metrov. Tekel je 7,09 sek. Na dvoranskem prvenstvu na Dunaju pa je postavil nov pionirski državni rekord v teku na 200 metrov, ki sedaj znaša 22,78 sek. ČESTITAMO!!!!!