Uradna stran PGD Zaloga pri Polhovem Gradcu

KONTAKT

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

V soboto 21.4.2018 smo se z našo mladino udeležili gasilske orientacije, ki je potekala v GZ Horjul. Tekmovanja smo se udeležili s petimi ekipami. Dve ekipi sta tekmovali v konkurenci pionirjev kjer sta zasedli drugo 🥈 in tretje🥉mesto, pionirke pa so v svoji konkurenci zasedle prvo🥇mesto, ter si s tem rezultatom priborile tudi pokal za najboljšo ekipo pionirk vseh treh zvez (GZ Dolomiti, GZ Brezovica in GZ Horjul). Mladinci so osvojili medaljo za tretje🥉 mesto, mladinkam pa se je nastop malo ponesrečil in so tako osvojile peto mesto. Še enkrat iskrene čestitke :)

Nekaj utrinkov iz včerajšnje čistilne akcije :)

Pred nami je spomladanska čistilna akcija :)

🚨PREGLED GASILNIH APARATOV IN MOŽEN NAKUP NOVIH🚨 VABLJENI !

‼️

Vikend, ki je za nami je bil v znamenju občinskega gasilskega tekmovanja v gasilsko-športnih disciplinah, ki je potekal v organizaciji GZ Brezovica. 🚒 V soboto smo se z našo mladino odpravili na tekmovanje z dvema ekipama, ekipo pionirjev in ekipo mladincev. Pionirji so v svoji konkurenci osvojili odlično 2. mesto 🥈. Mladinci pa so tokrat zasedli 5. mesto. V nedeljo smo se tekmovanja udeležili prav tako z dvema ekipama. Članice A so v svoji kategoriji osvojile 1. mesto 🥇, člani A pa so osvojili odlično 3. mesto 🥉. Tako se bomo naslednji teden odpravili na regijsko tekmovanje s kar tremi ekipami. 👏 Vsem ekipam želimo velike športne sreče :)

Priprave na veselico v polnem teku :)

Samo še nekaj dni nas loči do veselice v Zalogu :)

PGD ZALOG pri Polhovem Gradcu vabi na gasilsko veselico z Ansamblom ODKLOP v petek 25.8.2017 s pričetkom ob 20.00. Za hladno pijačo in topel obrok bo poskrbljeno, seveda pa tudi zabave ne bo manjkalo :) Se vidimo v Zalogu na veselici :)

Veselica je zaradi napovedanega slabega vremena žal ODPOVEDANA in jo bomo prestavili na drug termin. Več informacij o nadomestnem terminu vam bomo sporočili v naslednjih dneh!! Lep pozdrav, gasilci in gasilke PGD Zalog

V soboto 22.4.2017 smo se z našo mladino udeležili gasilske orientacije, ki je potekala v GZ Dolomiti. Tekmovanja smo se udeležili s petimi ekipami. Tri ekipe so tekmovale v konkurenci pionirjev kjer so zasedli tretje mesto, medtem ko sta ostali dve ekipi zasedli odlično šesto in deveto mesto. Mladinke so osvojile nehvaležno četrto mesto. Mladinci pa so v svoji konkurenci zasedli prav tako tretje mesto. Še enkrat iskrene čestitke :)