Kettejev drevored 2, Novo Mesto, Slovenia

ad

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Občinsko prvenstvo v košarki za dijakinje

Na občinskem prvenstvu v košarki za dijakinje je prepričljivo slavila Gimnazija Novo mesto, najboljša strelka prvenstva pa je Jana Jurečič iz srednje elektro šole in tehniške gimnazije. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2heGnFH

Občinsko prvenstvo v košarki za dijake

Na občinskem prvenstvu v košarki za dijake je tako kot že nekaj zadnjih let slavila srednja elektro šola in tehniška gimnazija, ki je v finalu premagala Gimnazijo Novo mesto. Na tretje mesto se je uvrstila srednja gradbena, lesarska in vzgojiteljska šola, najboljši strelec prvenstva pa je Mario Križman. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2gcBfO9

Področno prvenstvo v odbojki za dijakinje

Na Gimnaziji Brežice je danes potekalo področno prvenstvo v odbojki za dijakinje, ki se ga je udeležilo šest srednjih šol. Uvrstitev v četrtfinale državnega prvenstva sta si zagotovili Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto in Gimnazija Novo mesto, ki sta zasedli prvo in drugo mesto. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2glPNy7

Področno prvenstvo v odbojki za dijake

V športni dvorani Leona Štuklja je danes potekalo področno prvenstvo v odbojki za dijake. Nastopilo je pet ekip. Na prva tri mesta so se uvrstile novomeške srednje šole. Prvo mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto, pred srednjo elektro šolo in tehniško gimnazijo, in srednjo strojno šolo. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2gHFxl2

Občinsko prvenstvo v košarki za starejše učenke

Občinske prvakinje v košarki za starejše učenke so postale igralke OŠ Grm, ki so v finalu premagale osnovno šolo Drska. Tretje mesto je osvojila osnovna šola Center. Najboljša strelka prvenstva je Nika Judež iz osnovne šole Drska. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2g0ji65

Občinsko prvenstvo v odbojki za dijakinje

Na občinskem prvenstvu v odbojki za dijakinje je prvo mesto osvojila srednja zdravstvena in kemijska šola, druge so bile tekmovalke Gimnazije Novo mesto in tretje odbojkarice srednje elektro šole in tehniške gimnazije. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2fxYFzN

Občinsko prvenstvo v odbojki za dijake

V športni dvorani Leona Štuklja je danes potekalo občinsko prvenstvo v odbojki za dijake. Občinski prvaki so postali igralci srednje elektro šole in tehniške gimnazije, ki so v finalu premagali srednjo strojno šolo. Tretje mesto je osvojila Gimnazija Novo mesto. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2fC0Cbo

Rezultati področnega prvenstva v rokometu za dijake

Na izjemno izenačenem in kvalitetnem področnem prvenstvu v rokometu za dijake, ki je potekalo 25.10.2016, so si mesto na četrtfinalu državnega prvenstva izborile, Srednja zdravstvena in kemijska šola, Gimnazija Brežice in Srednja elektro šola in tehniška gimnazija Novo mesto. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2ftK4ne

Področno prvenstvo v rokometu za dijakinje

V Športni dvorani Leona Štuklja je 19.oktobra potekalo področno prvenstvo v rokometu za dijakinje. Najboljša rokometna ekipa na Dolenjskem je Srednja zdravstvena in kemijska šola Novo mesto, najboljša strelka prvenstva pa je Tina Papež iz Gimnazije Brežice. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2el3RIX

Občinsko prvenstvo v rokometu - dijaki

Na občinskem prvenstvu v rokometu za dijake, ki je potekalo danes v ŠD Marof, so prva tri mesta osvojili tekmovalci Šolskega centra Novo mesto. Zmagala je ekipa srednje zdravstvene in kemijske šole pred srednjo elektro šolo in tehniško gimnazijo ter srednjo strojno šolo. Vse tri ekipe so se tudi uvrstile na področno prvenstvo, ki bo v torek 25. 10. 2016 v ŠD Leon Štukelj. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2dvRlki

Občinsko prvenstvo v rokometu - dijakinje

V Športni dvorani Marof je 5. oktobra potekalo občinsko prvenstvo v rokometu za dijakinje. Občinske prvakinje so postale igralke srednje zdravstvene in kemijske šole, najboljša strelka prvenstva pa je Živa Čopi. Na področno prvenstvo, ki bo 19. 10. 2016 v ŠD Leona Štuklja sta se uvrstili ekipi gimnazije in srednje zdravstvene in kemijske šole. Podrobne rezultate si lahko pogledate na: http://bit.ly/2dyqHsH