Top Local Places

Agromehanika Opryskiwacze

Hrastje 52a, Kranj, Slovenia
Agricultural Service
advertisement

Description

ad

Producent szerokiej gamy opryskiwaczy polowych i sadowniczych a także mikro-ciągników do rolnictwa, sadownictwa i prac komunalnych.  

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy życzy AGROMEHANIKA

facebook.com

Kolejny transport opryskiwaczy do Polski już gotowy. Tym razem szczęśliwymi nabywcami naszych opryskiwaczy staną się rolnicy z województwa lubelskiego. :):):)

facebook.com

Targi Agrotech w Kielcach zbliżają się wielkimi krokami. Już od jutra do niedzieli zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska. ZC-37 przy hali A/B Do zobaczenia

facebook.com

Do targów Agrotech w Kielcach pozostał już tylko tydzień. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Kiedy? 16-18 marzec 2018 Gdzie? Centrum Targowe w Kielcach Stoisko ZC-37 Zapraszamy :)

facebook.com

facebook.com

Targi Agro Park w Lublinie już za nami. Bardzo dziękujemy za tak duże zainteresowanie naszymi opryskiwaczami i do zobaczenia za rok :) :) :) :) :) Obecny nabór wniosków o dofinansowanie PROW na rok 2018 kończy się 19.03.2018. Zainteresowanych zakupem naszych opryskiwaczy zapraszamy do kontaktu z nami lub z naszym najbliższym dilerem.

facebook.com

Już od jutra do niedzieli zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Agro Park w Lublinie. Stoisko nr 37 .... do zobaczenia

facebook.com

Do targów Agro Park w Lublinie pozostało 5 dni. Już w najbliższy weekend zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska. Do zobaczenia :)

facebook.com

W zeszłym tygodniu, razem z naszym dilerem Aras Asia, byliśmy obecni na najważniejszej wystawie rolniczej w Mashhad w Iranie.

facebook.com

Zwarci i gotowi, już od jutra, czekamy na was na Mazurskim Agroshow w Ostródzie. Hala 5-6 Stoisko nr 35 Serdecznie zapraszamy :) :) :)

facebook.com

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas nadchodzących targów Mazurskie Agroshow Ostróda w dniach 10-11 lutego 2018. Do zobaczenia :)

facebook.com

Już 10 I 11 stycznia zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas targów TSW w Nadarzynie k. Warszawy. Do zobaczenia

facebook.com

Recommended Before and After transformation