Pokazy work-in-progress w Centrum w Ruchu
Description
Pokazy work-in-progres artystów Centrum w Ruchu W 2015 roku artyści Centrum w Ruchu zapraszają publiczność do udziału w powstawaniu swoich przedstawień.
Podczas spotkań prezentujemy fragmenty spektakli, nad którymi aktualnie pracują twórcy i zapraszajmy do rozmowy o nich. W ten sposób poszerzamy grono osób zaangażowanych w spektakl, sprawdzamy jak przedstawienie działa w obecności widzów, przyglądamy się dotychczasowym efektom pracy, stawiamy nowe pytania i szukamy na nie odpowiedzi. Oferujemy możliwość udziału i zajrzenia do wnętrza procesu tworzenia.
W cyklu znajdą się następujęce prace:
"Spektakle najmniejsze" - projekt pod kuratelą Wojtka Ziemilskiego
"You have your voice" - spektakl Izy Chlewińskiej
"Magia" (tytuł roboczy) - spektakl Renaty Piotrowskiej
"This is a musical" - spektakl Karola Tymińskiego
"Balet koparyczny" - spektakl Izy Szostak
"Co ich porusza" - spektakl Koriny Kordova z dramaturgią Mateusza Szymanówki
"Uknowing" - spektakl Ramony Nagabczyńskiej
"Technologie wrażliwości" - spektakl Magdy Ptasznik
Pokazom towarzyszą rozmowy, którą prowadzą zaproszeni moderatorzy - przedstawiciele środowiska sztuki i tańca.
Spotkania Centrum w Procesie są okazją do konstruowania języka służącego komunikacji wokół przestrzeni choreografii eksperymentalnej i sztuk performatywnych.
Tell your friends
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comPracę w procesie Karola Tymińskiego przez 4 godziny będzie można podglądać 27.04 w XS. Po pokazie rozmowa z Pawłem Soszyńskim.
Jutro o 19.00 >>>> Wizytatotka#2 Izy Szostak
AR IS A DRUG to kolejna odsłona pokazów work-in-progress artystów Centrum w Ruchu. Tym razem Renata Piotrowska bierze na warsztat temat powietrza. W czwartek, 17 marca, w XS.
Był performance i była rozmowa. Intensywnie mimo styczniowych mrozów.
Po pokazie razem z prof. Krystyną Duniec będziemy się przyglądać tematom ze "Stanów wyśnionych" wpisującym się w nurty współczesnej kultury: czyli jak dziś realność konstytuuje się poprzez świat wyobrażony, zastanowimy się nad opozycją między falsyfikatem a oryginałem - i czy mentalne, skoro jest realne, nie definiuje realności w ogóle. Zapraszamy.