Biofarm Basket Poznań

Streetball Polska

Amazing Beautiful Nature

Orlico Sport na kortach Centrum Tenisowego Angelique Kerber w Puszczykowie. Tutaj aktywnie spędzisz czas.

Jakiś mecz koszykówki? W piłkę ręczną? W siatkówkę? Są piłki w Luanvi... 🏀🏀🏀🏀 Luanvi oficjalnym dystrybutorem Molten w Hiszpanii i Andorze.

W finale Wimbledonu Serena Williams pokonała Angelique Kerber 7:5, 6:3. Angie po turnieju może być dumna. Jej wola walki była godna podziwu.

Photos from Orlico Sport's post

Pierwszy raz w historii Polska zajęła pierwsze miejsce w tabeli medalowej lekkoatletycznych mistrzostw Europy. W Amsterdamie Biało-Czerwoni wywalczyli 12 krążków - sześć złotych, pięć srebrnych i jeden brązowy.

Już we wtorek, o 18,30 Legia Warszawa rozpocznie zmagania w drugiej rundzie eliminacji Ligi Mistrzów, zagra z Mistrzem Bośni i Hercegowiny - HSK Zrinjski Mostar, którego ubiera Zeusport. Stadion pod Bijelim Brijegom

Mistrzostwo Europy zdobyła Portugalia wynikiem 1:0 w dogrywce finału Euro 2016 z Francją. Dramat wspaniałego piłkarza- mimo bólu po faulu Payeta, CR7 próbował grać. Niestety w 25 min. musiał na noszach, ze łzami w oczach, opuścić boisko, a potem już tylko wielka radość- po raz pierwszy w historii Puchar dla Portugalii.

Lech Poznań wygrał w Warszawie z Legią 4:1 i zdobył Superpuchar Polski.Brawo Kolejorz.