Lech Poznań wygrał wczoraj na wyjeździe w Chorzowie 5:0! #NSNP

KKS LECH Poznań's cover photo

NSNP💓💓💓

Koniec! 3pkt zostają w Poznaniu! #NSNP

2:0!!! 90 minuta #NSNP

72 minuta meczu Kolejorz prowadzi po bramce Kownackiego w 10 minucie 1:0! Walka do końca! #NSNP

Za nie całą godzinę Kolejorz przy Bułgarskiej podejmie Wisłę Płock! Walka! #NSNP

Lech już w najbliższą sobotę zagra mecz przeciwko Nafciarzom! Tam musi być lepiej! #NSNP

1:1 zakończyło się spotkanie Lecha Poznań z Wisłą Kraków w pierwszej rundzie PP. Bramkę dla Kolejorza zdobył Dawid Kownacki! #NSNP

Dziś Kolejorz o 20:45 zmierzy się z Wisłą Kraków w PP. Kto wygra mecz?! #NSNP

Timeline Photos

Wszystkie media, strony pokazują tylko jak Burić szarpie Malarza. A to? Jest to sytuacja od razu po strzeleniu bramki gdy Kownacki chciał wziąć piłkę. Malarz powinien zostać ukarany czerwoną również.

Lech przegrywa w Warszawie 1:2 Jebać Marcinka!!!

Jutro o 18 Lech zmierzy się z Arką Gdynia! Wszystkich kibiców zapraszamy o 16:00 na rondo Przybyszewskiego, odbędzie się tam przemarsz na stadion Lecha Poznań z okazji 25-lecia zgody Lecha z Arką.