ad

Strona poświęcona Klubowi Sportowemu GKS "Świt", którego głównym celem jest poszukiwanie i aktywizacja talentów sportowych w piłce nożnej.

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Mecz seniorów Iskra Radwanowice - Świt Krzeszowice 2 - 2 Bramki dla Świtu zdobył Grzegorz Krzysiak

Mecz trampkarzy AP Profi Zielonki - Świt Krzeszowice 3 - 1 Bramkę dla Świtu zdobył Dijuk z rzutu karnego.

Mecz młodzików Bolechowice - Świt 1 - 7 do przerwy 0 - 2 Bramki dla Świtu zdobyli: Kurdziel 1, Karbownik 4, Snopek 2,

Mecz juniorów Świt Krzeszowice - Orzeł Piaski Wielkie 1 - 2

Mecz seniorów Świt Krzeszowice - Piast Wołowice 2 -3 bramki dla gospodarzy zdobyli: Nowak , Ziarkowski.

Mecz trampkarzy Świt Krzeszowice - Prądniczanka Do przerwy 1 - 3 wynik końcowy Świt Krzeszowice - Prądniczanka 2 - 3. Bramkę dla drużyny Świtu zdobyli Kania 1, Dijuk 1.

Mecz młodzików Świt Krzeszowice - AP Profi Zielonki do przerwy 3 - 0, ostateczny wynik 5 - 1. Bramki dla drużyny Świtu zdobyli: Krystian Karbownik 3, Mateusz Zasadni 1, Szymon Setkowicz 1. Gratulacje!

Mecz seniorów Świt Krzeszowice - Wisła Jeziorzany 5 - 1 . Bramki dla gospodarzy zdobyli: Grzegorz Krzysiak - 3 oraz Dominik Dąbek - 2. Gratulacje!

Mecz trampkarzy Do przerwy 1 - 0 dla Wieczystej jednak wynik końcowy Wieczysta Kraków - Świt Krzeszowice 1 - 1. Bramkę dla drużyny Świtu zdobył Oskar Kania z rzutu wolnego. Gratulacje!

Mecz młodzików Topór Aleksandrowice - Świt Krzeszowice Do przerwy 1 - 0 dla Świtu, ostateczny wynik Topór Aleksandrowice 2 - 5 Świt Krzeszowice. Bramki dla Świtu zdobyli: Jan Snopek - 3 oraz Szymon Setkowicz - 2. Gratulacje dla zawodników oraz trenera.

Podgórze Kraków - Świt Krzeszowice 2 - 1. Bramkę dla Świtu zdobył Raul.

Mecz trampkarzy Świt Krzeszowice - Bronowianka Kraków 1 - 3. Bramkę dla gospodarzy zdobył Oskar Kania.