Top Local Places

Enterprise Advisors Polska

ul. Prądnicka 12, Kraków, Poland
Consulting/business services

Description

ad

Jesteśmy firmą doradczą, dla której najważniejszym wyznacznikiem jakości jest mierzalny sukces naszych klientów. Pragniemy, by korzystanie z naszych usług było dla Państwa inwestycją gwarantującą wymierne korzyści w postaci zwiększenia sprzedaży oraz rentowności przedsiębiorstwa.

Dlatego też oferujemy Państwu usługi doradcze, zwracając uwagę na specyfikę prowadzonej działalności, optymalne rozwiązania oraz nowe możliwości.
Jesteśmy elastyczni pod kątem oferty, a także indywidualnie podchodzimy do każdego klienta.

Nasze obszary doradcze to:

FINANSE & PRAWO:
- optymalizacja VAT, CIT, PIT, ZUS – planowanie, zarządzanie ryzykiem;
- optymalizacja sposobu wypłaty dywidendy;
- optymalizacja wynagrodzeń Zarządu;
- optymalizacja kosztów zatrudnienia;
- przygotowanie podmiotu do pozyskania finansowania;
- doradztwo w zakresie procesu windykacji – audyt kończący się raportem, wprowadzenie systemu efektywnej windykacji, przejęcie II etapu windykacji przez kancelarię, współpraca z wybranym komornikiem oraz comiesięczny kontroling;
- doradztwo w zakresie poprawy cashflow;
- doradztwo w zakresie optymalizacji PFRON;
- zabezpieczenie majątku firmy na wypadek upadłości;
- zabezpieczenie majątku Członków Zarządu oraz optymalizacja ryzyk związanych z odpowiedzialnością karną oraz karno-skarbową;
- ograniczenie odpowiedzialności Członków Zarządu;
- audyt dokumentacji wewnętrznej spółki (HR, umowy handlowe) – audyt prawno-finansowy;

- ograniczenie odpowiedzialności Członków Zarządu;
- audyt i doradztwo w zakresie procesu budżetowania i analityki finansowej;
wyceny majątkowe.

SPRZEDAŻ - AUDYT, DORADZTWO I SZKOLENIA W ZAKRESIE:
- struktury zespołu sprzedażowego;
- standardów handlowych i merchandisingowych;
- sposobów wyznaczania celów i metod raportowania działań;
- kompetencji zespołu handlowego;
segmentacji klientów.

ZARZĄDZANIE - AUDYT, DORADZTWO I SZKOLENIA W ZAKRESIE:
- struktury organizacyjnej przedsiębiorstwa;
- efektywnego zarządzania zespołem;
- systemów motywacyjnych;
- skutecznego przywództwa.

Szkolimy działy sprzedaży, kadrę zarządzającą oraz dostawców i klientów branży HoReCa.

Tematyka szkoleń otwartych i zamkniętych:
1. Efektywna wizyta handlowa
2. NIE-gocjacje – czyli jak skutecznie dbać o swoje interesy
3. Debiuty menedżerskie
4. Zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami
5. Merchandising – skuteczny sprzedawca

Program szkolenia dostosowany jest do potrzeb zdiagnozowanych w procesie poprzedzającym zajęcia z uczestnikami.

Do naszej oferty wprowadziliśmy także innowacyjną usługę DYREKTOR FINANSOWY NA GODZINY. Dzięki temu zatrudnienie dobrze wykwalifikowanego i doświadczonego dyrektora finansowego w outsourcingu w systemie godzinowym pozwoli zaoszczędzić firmie sporo pieniędzy, jednocześnie otrzymując wysokiej jakości kompetencje zawodowe.


RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Timeline Photos

Timeline Photos
facebook.com

Money.pl pyta Polaków: Jaką formę finansowania wybrałbyś dla swojej firmy? Kredyt, fundusze, a może anioła biznesu?

Większość ankietowanych wciąż chętniej sięgnęłaby po unijne pieniądze, czy kredyty bankowe.

facebook.com

Timeline Photos

Reguła, która właściwie nie wymaga wyjaśnień. Po prostu, jeśli ktoś wydaje nam się sympatyczny lub jeśli kogoś lubimy - chętniej korzystamy z jego usług, czy też kupujemy jego produkty. Oczywistym jest, że większość swoich decyzji podejmujemy w oparciu o uczucia - sympatia sprawia, że jesteśmy bardziej przychylni osobom, które lubimy, natomiast analogicznie, omijamy osoby, których nie lubimy, bądź te, nam obojętne. Opisywana reguła jest bardzo często wykorzystywana w biznesie i polityce. Przykładowo na targach angażuje się atrakcyjne hostessy, w trakcie rozmów handlowych, czy negocjacji schlebia się rozmówcom. Podczas kampanii wyborczych politycy często manipulują opinią publiczną, chcąc wzbudzić w wyborcach pozytywne emocje - spacery z rodziną, wyjścia na basen, do parku. Wszystko to ma na celu pokazanie, że także i oni są zwykłymi ludźmi.

Timeline Photos
facebook.com

Ekspert Sprzedaży

Ekspert Sprzedaży
facebook.com

Timeline Photos

Prowadzenie rozmów handlowych z przekonaniem, że nic nie osiągniemy, oznacza przegraną już na starcie. Samo pozytywne nastawienie do sprzedaży to warunek sukcesu!

Timeline Photos
facebook.com

Timeline Photos

W wakacje witryny biur podróży pełne są ofert typu "last minute". Takie oferty są idealnym przykładem działania reguły niedostępności. Tłumaczy ona nasze zachowanie w stosunku do produktów, czy usług, które wydają nam się bardziej atrakcyjne właśnie ze względu na swoją niedostępność, bądź ograniczoną ilość. Jeśli zdobycie czegoś sprawia nam trudność, bardziej to cenimy, szanujemy. Reguła ta bardzo często wykorzystywana jest w handlu. Towar deficytowy, którego zawsze brakuje, który "rozchodzi się, jak świeże bułeczki", na którego kupno mamy mocno ograniczony czas - jest pożądany bardziej niż ten sam w regularnej cenie. Przykładów stosowania tej reguły jest wiele - wspomniane oferty „last minute” z krótkim i nieprzekraczalnym terminem na podjęcie decyzji/podpisanie umowy (np. oferta kupna mieszkania, na które są inni chętni, dlatego trzeba się szybko zdecydować), limitowane edycje produktów (zazwyczaj z półki premium) i inne. Jak można zauważyć działanie reguły niedostępności wzmaga element rywalizacji.

Timeline Photos
facebook.com

3 mld zł z unijnych pieniędzy trafi na rozwój start-upów w Polsce

facebook.com

Timeline Photos

Dokładnie tak! Najpierw należy uświadomić komuś potrzebę, a następnie pokazać, w jaki sposób można ją zaspokoić :)

Timeline Photos
facebook.com

Timeline Photos

„……… - polecam Anna Przykładowa” – zazwyczaj w ten sposób kończy się większość emitowanych w mediach reklam, bazujących na regule autorytetu. Reklamodawcy często próbują przekonać nas do pewnych produktów lub usług poprzez zaangażowanie w spot znanej osoby – aktora, lekarza, sportowca, itd., którzy zachwalając produkt/usługę próbują nakłonić odbiorców do zakupu. Reguła ta mówi o tym, że chętniej słuchamy rad i zaleceń osób, które w pewnej dziedzinie stanowią dla nas autorytet, lub które w ten sposób postrzegamy. Często jesteśmy nieświadomi tego, że reagujemy automatycznie, ulegamy pewnym pozorom, atrybutom, gestom, na zasadzie bodziec - reakcja. Podobnie, jak w przypadku reguły wzajemności, już od dziecka uczeni jesteśmy posłuszeństwa wobec różnych autorytetów – rodziców, lekarzy, nauczycieli, itp., dlatego też większość z nas ślepo wypełnia zalecenia lekarzy, polecenia pracodawców. Nic więc dziwnego, że w tak łatwy sposób można wykorzystać tę regułę do osiągania własnych celów. Próbując skorzystać z reguły autorytetu handlowcy bardzo często wykorzystują różne sposoby wpłynięcia na decyzje swoich rozmówców. Poniżej kilka z nich: - zewnętrzne atrybuty - nienaganny, profesjonalny wygląd, skórzana teczka, elegancki długopis/pióro, itd. - świetne przygotowanie merytoryczne, budujące w naszych oczach obraz świetnego specjalisty - stosowanie wielu „mądrze” i „sensownie” brzmiących słów, które sugerują, iż rozmówca jest niezwykle inteligentny.

Timeline Photos
facebook.com

Timeline Photos

Z pewnością zdarzyło się Wam nie raz kupić produkt w standardowej cenie, ale o zwiększonej objętości - np. 25% gratis, lub taki, do którego za przysłowiową złotówkę mogliście dobrać drugi. Zastanawialiście się, dlaczego producenci decydują się na takie kroki? Skąd w sklepach wzięły się degustacje produktów, dlaczego przedstawiciele różnych firm tak chętnie dzielą się z Wami długopisami, notatnikami czy innymi gadżetami firmowymi? Odpowiedź jest prosta - tak właśnie działa reguła wzajemności - najbardziej powszechna reguła występująca w każdym społeczeństwie i kulturze. Większości z nas już od dziecka wpajano, że jeśli coś od kogoś otrzymujemy należy podziękować i odwdzięczyć się tej osobie, dlatego też pozwala nam ona dawać z nadzieją, iż to, co dajemy, nie jest stracone, a dodatkowo możemy na tym coś zyskać. W handlu wykorzystywanie tej reguły do osiągania własnych celów jest oczywiste - dając coś od siebie, zanim o coś poprosimy, możemy osiągnąć o wiele więcej - mało tego, reguła oddziałuje także na decyzje, których nikt od nas jeszcze nie wymaga!

Timeline Photos
facebook.com

Arena Biznesu

Arena Biznesu
facebook.com

Jakie są powody bankructwa firm?

facebook.com

Quiz

NEAR Enterprise Advisors Polska