Literka S jak LKS lolololololololol....

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

LKS Goczałkowice-Zdrój's cover photo

Piast Bieruń Nowy 0:3 LKS Goczałkowice-Zdrój Kolejne ważne trzy punkty na wyjeździe zdobyła drużyna z Goczałkowic. Tym razem podopieczni Damiana Barona pokonali zespół Piasta Bieruń Nowy i jest to już drugie zwycięstwo na tym zespołem w tym sezonie. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, zarówno jedna jak i druga drużyna poważnie zagrażała bramce rywali, jednak do przerwy bramki nie padły. Druga połowa, była również bardzo ciekawa i kibice doczekali się bramek. Pierwszą dla naszego zespołu zdobył Damian Maśka, który dobił futbolówkę do bramki po bardzo dużym zamieszaniu w polu karnym rywali. Następne trafienie dla LKS'u zaliczył Damian Baron, który popisał się fenomenalnym strzałem w okienko z okolic 16 metra. Trzeciego gola dla naszego zespołu zdobył Jarosław Folek, który z ostrego konta wpakował piłkę do bramki gospodarzy, tym samym ustalając wynik na 3:0 dla gości. Po 19 kolejkach nasz zespół zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 36 punktów. Liderem jest zespół MKS Lędziny, który zgromadził 45 oczek, natomiast na drugim miejscu znajduje się LKS Łąka z dorobkiem 42 punktów. Na najniższym stopniu podium jest Pogoń Imielin, który zgromadził dotychczas 36 punktów, czyli tyle samo ile goczałkowicki LKS. I to właśnie zespół z Imielina będzie naszym następnym rywalem w 20 kolejce. Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (16 kwietnia) o godzinie 16:00 na stadionie LKS Goczałkowice-Zdrój. Serdecznie zapraszamy do oglądania zmagań LKS'u na naszym obiekcie. LKS Goczałkowice-Zdrój II 3:0 LKS Czarków (wo) W poprzedni weekend podopieczni Marka Jacka zgarnęli trzy punkty, bez konieczności meldowania się na boisku, bowiem zespół z Czarkowa wycofał się z rozgrywek przed rozpoczęciem rundy rewanżowej. Warto wspomnieć, że zawodnicy drugiej drużyny z Goczałkowic wygrały swoje dwa poprzednie mecze, w obu zachowując czyste konto. Na rozkładzie znalazły się kolejno drużyny LKS Krzyżowic, którą goczałkowiczanie pokonali 2:0 po bramkach Wojciecha Deptucha i Adama Złotka tym samym rewanżując się z bolesną porażkę 6:3 w rundzie jesiennej oraz LKS Mizerów po skromnym 1:0. Trzy punkty LKS II zapewnił Adam Śliż. Po dobrym początku rundy rewanżowej zawodnicy LKS Goczałkowice-Zdrój II znaleźli się na 4 miejscu z dorobkiem 26 oczek. Liderem tabeli jest Stal Chełm Śląski z 41 punktami, na drugim miejscu znajduje się Polonia Międzyrzecze, która dotychczas ugrała 35 punktów, jednak ma jedno zaległe spotkanie. Na trzecim miejscu plasuje się jankowicki Znicz z dorobkiem 33 punktów. W 17 kolejce podopieczni Maka Jacka zmierzą się z drugą drużyną ZET Tychy, spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę (17 kwietnia) na stadionie LKS'u przy ulicy Uzdrowiskowej. Goczałkowiczanie będą chcieli zrewanżować się z porażkę 0:4 z rundy jesiennej, więc zapowiada się pasjonujące widowisko. Serdecznie zapraszamy!