Bo som kongen på haugen Nytt leilighetsprosjekt i Harstadåsen, et attraktivt område i gangavstand fra sentrum og naturen.
Dette er Verran kommunes offisielle Facebookside. Legg gjerne igjen meldinger på veggen og delta i de diskusjoner som går her. Ufine ytringer og anonyme innlegg blir rutinemessig fjernet.
For billettbestilling bruk: http://vardo.aurorakino.no/. For billettreservering kulturbilletter og andre billetthenvendelser: 820 01 330
Historien om kanalbyggeren Engebret Soot, ble i 2015 lansert som et av Norges årlige Historiske Spel. 24. juni 2016 fortsetter eventyret!
Ferieparadis i Oslofjorden
Bilskadesenteret ble startet i 1995 som et rent lakkeringsverksted. Vi er i dag et av Norges mest moderne verksted som inneholder både oppretting og lakkering. Leiebiler fra Hertz og Avis.
Den lille Skjortefabrikken har skjorter til dame og herre laget på mål i Italiensk bomull. Skjørt, kjole og kåpe på mål. Aurlandsko. Klær, smykker ,vesker.
Kirketeigen er et leirsted som ligger på Kvam i Gudbrandsdalen. Mange har vært her opp igjennom årene på barne- og ungdomsleirer og ved ulike annledninger som oppbyggelige møter, bibelcamping osv.Kirketeigen eies av Normisjonen i Oppland