Apotek 1s hovedmål er å vise vei til kloke helsevalg og bedre livskvalitet gjennom personlig service og veiledning.
Under varemerket Cemo Gourmet har vi eget butikkkonsept for både krydder, kaffe, te, sjokolade og gourmetprodukter. Vi er pr. i dag representert i over 500 butikker i Norge.
Amble gaard is situated in Kaupanger (Sogndal community) in the inner part of Sognefjord, in the heart of "Fjord Norway". Amble gaard ("gaard" means farm) is an old, venerable farm, owned by the Heiberg family since 1690.
Omvikdalen Ungdomslag starta opp i 1888. Laget har ansvar for drifta av Dalheim, som er Omvikdalens ungdomshus.
Alt innen trefelling, hogst, tynning, trebeskjering eller topping av skog og trær for private og bedrifter. - Ingen trær for høye eller for store!
Et konferanse hotell midt i hjertet av Vesterålen og Lofoten. Som overnatting har vi hotell rom, nordlandshus og rorbuer. Kapasitet på konferanse fra 2 til 500.
Piraaten er en nyåpnet cafe/restaurant med alle rettigheter, som befinner seg på Naustet på Fuglevik Båthavn. Kom innom for god mat i hyggelig havn. � (mandager - bergrenset utvalg av mat)
Huset i Havet er en kulturhistorisk perle i Grovfjord. En bedre tusenårsgave kunne ikke folket i bygda ha gitt seg sjøl! 1. etg. er tilpasset handikappede.