SMIA er en lokal kulturarena som er tilholdsstedet til Kulturkaféen, Bygdetruppen Teater og Madam Kulturproduksjoner
Bare 5 minutter unna sentrumskjernen kan du nyte Narviks beste avslappningsted. I tett samarbeid med Hognes Bed&Breakfast og Nils Dakkadakk.
Drivstoff & hurtigmat
Havna Scene er et lite konserthus på havna i Levanger. Vi rommer max 100 mennesker. Vi har en scene med høykvalitets lys- og lydutstyr. Alle rettigheter.
Historisk spisested med nordisk og kortreist mat ved Indre Oslofjord i Sætre, Hurum.
Melgaard Hestesenter drives av Fortuna Rideklubb, og ble åpnet i 2006. Stallen har plass til 21 hester - vi har både rideskole og privatoppstalling.
Bella Villa har i 6 år vært en drøm, og startet endelig opp i desember 2016. Leverer varer i fra mange spennende leverandører. Følg gjerne med videre!
Utleie lokaler, pubbkvelder og konserter