Top Local Places

Lots & More

Sassenstraat 49, Zwolle, Netherlands
Restaurant

ad

• All Day Brunch •

YOGHURT | KOFFIE | MATCHA | SLA | WAFEL | SMOOTHIE | CHAI | LIMONADE

Alles ook To Go!

Open vanaf dinsdag 2 oktober 2017

facebook.com

|| 🆕 VEGAN SWEETS || Whaaa wij zijn helemaal enthousiast over onze nieuwe aanvulling Vegan Sweets 😱🤤 Vanaf vandaag verkopen we naast de Sue Bites ook veganistische spekkoek, witte chocolade truffels en overheerlijke plakken sticky carrotcake van Hupsacake🥕🍰 De truffels en carrotcake zijn ook nog eens GLUTENVRIJ. Dit WIL je proeven!! ✨

facebook.com

|| LENTEKRIEBELS || Het voorjaar is officieel begonnen en daar horen lekkere frisse salades bij🌷🌱 Meet our Spring Specials: STRAWB’S & CHEESE: Spinazie met quinoa, kikkererwten, paprika, snoeptomaatjes, aardbei, geitenkaas, pistachenootjes, tahinpasta en een dressing van balsamico🍓🧀 Omdat we niet konden kiezen is er nog een tweede heerlijke variant! Wat dacht je van de SKINNY SURIMI: eikenbladsla met linzen, kool, komkommer, surimi, mango, avocado, cashewnoten en een chilidressing 🥑🥗 Deze laatste is ook mogelijk in een veganistische variant met gemarineerde tempeh in plaats van surimi 🤤 Kom jij met ons de lente vieren? 👯‍♀️💕

facebook.com

|| BREAKFAST TO GO || Ontbijtje of lunch to go op deze zonnige zondag? Dat KAN want wij zijn gewoon weer lekker geopend vandaag vanaf 12:00 🙌✨ Tot straks 💕

facebook.com

|| CLOSE UP || Dus hashtags lijken op wafels.. maar dit is een close up van de REAL deal 🧐 en daar kan geen hashtag tegen op 🤤😌 Deze stack wafels met pindakaas, banaan en pure choco wacht op JOU vandaag 🤭🍫🥜🥞✨ Happy Weekend 💕

facebook.com

|| #️⃣ FRIDAY WISDOM #️⃣ || 😌🧡

facebook.com

|| PUMPKIN SPICE || Kopje koffie met wat lekkers erbij? 😌 Wat dacht je van deze pompoencake met kaneel, kardemom, kaneel, sinaasappelschil, cranberries, noten en een swirl van cream cheese 🤤🧡 Gotta love the pumpkin spice 💥

facebook.com

|| ‼️‼️EXTRA BINGO AVOND ‼️‼️ || Wegens de snelle uitverkoop voor de bingo avond op woensdag 11 april nu een EXTRA avond op dinsdag 10 april 👯‍♀️✨🎀 Wees er snel bij want ook hier geldt, op = op!! 💕

facebook.com

|| NIEUWE SUE SMAAKJES || 🎤 Het antwoord op je vraag is JAAAA.. ‼️ Wij hebben vandaag weer nieuwe smaakjes van Sue in de winkel! 🙌🍰 Naast de inmiddels bekende SNICKERS, TWIX en APPLE CRUMBLE hebben we nu ook de TIRAMISUE en AARDBEI CHOCO CHUNK voor je klaarliggen 🤤💕 What’s your flavour, tell me what’s your flavour 😏

facebook.com

|| FASHION FLAMINGO BINGO || Terug van weggeweest en in een hip nieuw jasje gestoken, de BINGO! 🎀🌸💖 Lots & More en Sassy organiseren woensdag 11 april een bingo avond van 19:00 tot 22:00 waar je bij wilt zijn! En waarom? 🤔 Je hebt gegarandeerd prijs in de categorie beauty, food en fashion van superleuke bedrijven zoals Bij Hartje Zwolle, Nagelsalon Gerlinda, Hair & Der, Bandhu, Illustratrice Kirsten Offringa, Vital Palace, Sassy & Lots & More 💍💄💅🏻👗🍪🍫 Daarnaast betekent dit ook gegarandeerd een leuke avond voor jou en je vriendinnen 👯‍♀️ Koop je kaartje snel want er is beperkt plek en op = op. Prijs van je toegangskaartje is 15€ en bevat 3 bingo kaarten en een hapje & drankje 🥂 Verder kan je op vertoon van je bingokaart voorafgaand aan de bingo lekker een salade eten bij Lots & More voor €7.50 ipv €10.00. 🥗💕

facebook.com

|| KICKSTART || Nieuwe week bij Lots & More met kersverse yoghurtjes die voor je klaar staan! 💥 Kom jij lekker een ontbijtje scoren vandaag? Met een beetje geluk kan je hem al in het zonnetje op eten 👌🏼😏💕

facebook.com

|| SUNDAY LAZY TEA DAY || Zondag is de perfecte dag om uitgebreid HIGH TEA te leuten ☕️🍪🍰🥐🍓 Heb jij hem al geprobeerd bij ons? 🤤 NEE? 😯 Reserveer snel een plekje via mail, telefonisch of PB 💌 Uiteraard ook mogelijk op elke andere dag van de week 😌 Tot snel 💕🎀

facebook.com

|| HOT DRINKS ON A COLD DAY || Eerlijk? Wij zijn helemaal NIET te spreken over het feit dat je vandaag je handen WEER moet warmen aan hete dampende drankjes... 🤔😤❄️Maar het is wat het is, dus maken we het ook deze zaterdag nog met LIEFDE voor je klaar.. ☕️🍪 Don’t let the basters get you down 👯‍♀️💕

facebook.com

Quiz

NEAR Lots & More