Gastouderopvang Miranda
Description
Zoekt u een leuke en gastvrije opvang voor uw kinderen van 0 -12 jaar en woont u in de wijk Buitenwoel/Zilverpark? Dan bent u bij mij aan het goede adres. Ik vang kinderen op in mijn eigen huis. De kinderen zullen deel uitmaken van mijn gezin. Op deze manier komen ze in contact met andere kinderen en volwassenen. Een dag bij mij bestaat o.a. uit vrij spelen, fruit eten/drinken, knutselactiviteit/buitenspelen, opruimen, gezamenlijk tafeldekken, lunch, gezamenlijk afruimen, slapen of activiteit/buitenspelen, drinken/koekje, vrij spelen.
Openingstijden: 7 dagen per week
Tell your friends
CONTACT
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comTimeline Photos
Onze ambulances.
Photos from Gastouderopvang Miranda's post
Dokter Djayro loopt vandaag zijn ronde. Ook komt hij even bij Sammy kijken. Gelukkig gaat het al stukken beter met Sammy.
Photos from Gastouderopvang Miranda's post
Vandaag is dokter Thobin aanwezig. Sammy heeft last van zijn buik, daar moest een prikje in en een verband omheen. Ook heeft hij een lui oog, het goede is nu dus afgeplakt. En een wond op zijn oor. Hoop dat Sammy gauw weer beter is, maar dat zal wel lukken met al die fantastische dokters bij Gastouderopvang Miranda!
Timeline Photos
Wat een snotneusjes hebben we hier bij Gastouderopvang Miranda.
Timeline Photos
Sammy moet nu even weer rusten. Volgende week wordt er weer gedokterd.
Photos from Gastouderopvang Miranda's post
Dokter Daan is Sammy aan het nakijken. De beide gebroken pootjes en de bult zijn kop zijn genezen. Maar nu heeft hij een splinter in een pootje en in zijn ruggetje. Arme Sammy.
Helaas nemen we alweer afscheid van 2 gastkindjes. T. en N. hoop dat jullie gauw een leuke gastouder vinden waar jullie je wel thuis voelen. Hier mocht het helaas niet zo zijn. Wij wensen jullie het allerbeste toe voor nu en in de toekomst.
Gastouderbureau Thuis-in-opvang.nl Groningen
Photos from Gastouderopvang Miranda's post
Dokter Colin en dokter Joaquín proberen Sammy beter te maken. Sammy heeft niet alleen een bult op zijn hoofd, maar ook nog twee gebroken pootjes. Hopelijk is hij snel weer beter.
Net even een heerlijke wandeling van 1,5 uur gemaakt met Thobin. Even langs de dokter, medicijnen inleveren, daarna door naar Kruidvat en Bart Smit om een dokterskoffer en boek te halen. Via het hertenkamp weer terug naar huis. Nu even fijn spelen en daarna wat drinken.
Photos from Gastouderopvang Miranda's post
O jee, onze Sammy is ziek. Wie komt hem beter maken?
Tweede Thuis
Quiz
