Morren Bestrating en kattenrennen/tuinen
Description
Wij staan voor een goede en betaalbare oplossing om uw tuin veilig te maken voor uw kat(ten). Ik zal mijzelf eerst voorstellen. Ik ben Wout Morren en werk inmiddels 8 jaar als ZZP. De werkzaamheden die ik kan verrichten voor u zijn bestrating, tuin aanleg en onderhoud. Ook maak ik kattentuinen en rennen. Ik zal op deze pagina foto's plaatsen van werkzaamheden door de jaren heen. Mocht u informatie willen of een offerte laten maken, ik kom graag vrijblijvend bij u kijken.
Tell your friends
CONTACT
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comHet is nog vroeg om onze vakantie neer te zetten. Ik zal het over een paar weken nog een keer doen. We zijn gesloten van maandag 23 juli tot en met zondag 12 augustus. Na die tijd heeft Wout weer ruimte om tuinen en balkons katveilig te maken.
Goedemorgen, zijn jullie ook allemaal zo van het weer aan het genieten. Ik tussen de bedrijven door wel. Een deze dagen ga ik ons klanten bestand op Facebook opschonen. Dus alle oude berichten ga ik verwijderen. Mocht je nog op je oude bericht willen reageren dan krijg je te zien dat je hier niet op kan reageren. Geen nood dan kun je gewoon een nieuw bericht sturen. Ook van mensen van wie ik geen antwoord heb gekregen verwijder ik het bericht. Dat kan natuurlijk door onvoorziene omstandigheden heden zijn. Dat houdt het voor ons overzichtelijk. Geniet van deze mooie dag. Met vriendelijke groet, Simone Morren.
Vandaag heeft Wout een tuin overdekt met net in Venlo.
Wout heeft vorige week zaterdag een tuin afgezet in Urmond.
De aanvragen stromen binnen en dat vinden we geweldig natuurlijk. Er wordt met hart en ziel gewerkt. Net zoals bij andere bedrijven is er een wachtlijst. Ik heb even gespiekt en zie dat we al in juli zitten met de planning. Ook nemen we 3 weken vakantie, de precieze datum moet ik nog nakijken. De vakantie hebben we echt nodig om bij te tanken. We hopen op jullie begrip dat de wachtlijst behoorlijk is. En nogmaals, wij zijn natuurlijk ontzettend blij met zoveel aanvragen en opdrachten.
Ik ben helemaal verbaasd. Er is net een pakket van Greetz bezorgd en ik dacht er is helemaal niets speciaals vandaag. Er staat Wout en Simone, dus ja dan ga ik het openmaken. Is het een cadeau van 2 dankbare Maine Coons en hun baasjes of zoals er in kattenland wordt gezegd personeel. Dit is echt superlief. Dank je wel Marie-Josee en Jan.
Gisteren heeft Wout een tuin afgezet in Geldermalsum. Ook de schutting is door Wout gemaakt, foto's van de deur volgen nog. Ik mag het er eigenlijk niet bij zetten, Wout heeft een duikpartij in de vijver gehad. Helaas zijn daar geen foto's of filmpjes van.
In overleg met de klant zijn hier stroken van 50cm gebruikt. Normaal gesproken doen wij altijd 80cm. De klant had hierom gevraagd en dat is dan mogelijk. De katten van deze klant hebben hier voldoende aan om ze in de tuin te houden.
Vorige week zaterdag heeft Wout een balkon afgezet met gaas in Amsterdam. Het gaas is 2x2 cm. Dit heeft 2 redenen. De grote gaaspanelen konden niet door het smalle trappenhuis en er zit een ondeugende bijter tussen. Dus is er voor gaas op rol gekozen.
Wout heeft 17 maart een tuin schuin afgezet met in Spijkernisse.
Wij zijn met de Paasdagen gesloten. Wout en ik wensen jullie hele fijne dagen! Ik heb even een foto van onze eigen paashaas toegevoegd.
Fb vraagt of we wat van ons willen laten horen. Wout heeft vandaag een tuin afgezet in Spijkenisse. Alleen was het op laatst zo koud dat Wout geen foto's meer kon maken. En gisteren was voor ons een verdrietige dag. Kruimel was al een tijdje aan het kwakkelen met zijn gezondheid. En dan moet je toch een beslissing gaan nemen die je helemaal niet wilt maar uit liefde voor hem toch moest nemen. Kruimel had al een aantal jaren tumoren op zijn lippen en daar kon hij prima mee leven. Helaas waren er toch uitzaaiingen naar zijn darmen gegaan. We hebben gisteren besloten om hem te laten gaan. Kruimel is 13 jaar geworden.
Quiz
