Top Local Places

Koekanger Concerten

Kerklaan 20, Koekange, Netherlands
Performance & Event Venue

Description

ad

Koekanger concerten
Origineel cadeautje > geeft een bon voor een concert in eigen dorp!

CONTACT

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

Deze pagina zal aan het einde van de week worden gesloten! Alle bezoekers namens de commissie> bedankt!!!!

facebook.com

In de afgelopen jaren heeft de Commissie Concerten Koekange met veel plezier concerten voor u georganiseerd. De kosten zijn helaas niet in verhouding tot de inkomsten. Hierdoor is de commissie genoodzaakt te stoppen met het organiseren van nieuwe reeks concerten. We bedanken langs deze weg iedereen die de concerten in de afgelopen jaren heeft bezocht, we bedanken ook "de kerk' die de huurprijzen voor ons heeft aangepast en iedereen die achter de schermen of achter de koffietafel heeft meegewerkt. We zien u graag op 17 december waar we in de pauze glühwein en chocomelk serveren.

facebook.com

Een concert in kerstsfeer in de Koekanger kerk met het Camelia Quartet. Het belooft weer een heerlijk concert te worden. Het Quartet speelt naast werken van Verdi Schubert en Piazzolla bekende en onbekende kerstliederen zodat we alvast helemaal in de kerstsfeer kunnen komen. Het Camelia Quartet bestaat uit: Masha Galperina-Piano Walther Pondman-Klarinet Liza Pondman-cello Lonne Klos-Pondman-viool

facebook.com

De dames van het Elmada Trio!

facebook.com

1 oktober zal Hanneke 2 suites van Bach spelen, daarnaast zal ze een mooi verhaal vertellen over de cello die ze nu bespeelt.

facebook.com

Hanneke Rouw is op acht jarige leeftijd begonnen met cello spelen. Met veel plezier heeft ze lessen gevolgd bij Rata Kloppenburg, Maria Hol en Ran Varon. Op haar zestiende speelde ze solo met het Jeugd Strijkorkest Constantijn (nu Het Britten). In hetzelfde jaar won ze een eervolle vermelding op het Prinses Christina Concours. Ondanks haar passie voor de cello is Hanneke microbiologie gaan studeren in Wageningen. Na haar afstuderen heeft ze besloten om alsnog voor de cello te kiezen. Hanneke heeft gestudeerd bij Martijn Vink aan de Luca School of Arts in Leuven.

facebook.com

Op zondag 15 mei 2016 komt een klarinetkwartet een informeel concert geven. Dit kwartet bestaat uit leden van muziekvereniging Apollo. Aanvang rond 12.30 uur. De kerk is in deze periode open in het kader van Het Feest van de Geest. Jitske van der Wal exposeert in Koekange. Voor meer informatie www.feestvandegeest.nl

facebook.com

Het seizoen 2015-2016 is voorbij! De commissie zal zich binnenkort beraden over een eventueel vervolg voor het seizoen 2016-2017. Heb je ideeën ........laat het ons weten!

facebook.com

Door omstandigheden is Cees van der Laarse zaterdag afwezig. Maar ook de muziek van een duo klinkt prachtig in de kerk van Koekange! Weet u dus van harte welkom!

facebook.com

Laatste keer voor dit seizoen! Hapje eten voorafgaand aan het concert van 23 januari maakt uw zaterdagavond UIT in eigen dorp compleet! Daghap met welkomstdrankje bij Eetcafé de Brouwmeesteren en concert samen voor maar € 21,- . Wilt u gebruik maken van dit aanbod dan kunt u dat tot 1 dag van te voren reserveren bij Eetcafé De Brouwmeester telefoon: 0522 451 887

facebook.com

Warm aanbevolen!!! Op zaterdag 23 januari speelt Bran in de Koekanger kerk. Bran bestaat uit gitarist Paul Bakker en Fred Hopman, de zanger, tekstschrijver en dichter. Cees van der Laarse maakt het geluid met bas en basgitaar compleet. Paul studeerde conservatorium gitaar, heeft in diverse bands gespeeld, geeft muzikale begeleiding aan zangers en cabaretiers en verdient de kost als gitaarleraar. Cees is een virtuoos op bas en te horen bij Innersleeve, Brainbox en bij Herman van Veen en zingt alles van Sinatra. De leden van Bran hebben alle drie de ontwikkelingen in de populaire muziek van Mantovani tot Metal bewust meegemaakt. Markante en bijna vergeten melodieën uit deze periode zijn van een Nederlandse tekst voorzien en opnieuw gearrangeerd. De grootste inspiratiebron voor Fred is de Keltische volksmuziek, Paul en Cees hebben een lichte voorkeur voor Jazz en Rock. De muzikale kruisbestuiving die hierdoor ontstaat levert soms duidelijk herkenbare liedjes op, soms wordt er een dusdanige slinger aan het origineel gegeven dat een totaal nieuw nummer ontstaat.

facebook.com

Quiz

NEAR Koekanger Concerten