Van Essen Catering & Events
Description
Wij verzorgen sinds 2005 onder de naam Van Essen Catering & Events BV door het hele land de culinaire aankleding van onder meer feesten, partijen en evenementen. In 2009 hebben we onze thuisbasis in Hooglanderveen geopend, het pand is voorzien van een hypermoderne keuken.
De EventTrailer is onze nieuwste aanwinst. Wij creëren in korte tijd een volledig self-supported ontvangst/presentatie-ruimte waarmee we uniek in Nederland zijn. Met de EventTrailer zijn wij actief in zowel binnen en buitenland.
Tell your friends
CONTACT
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comVoor Eventbureau.nl mochten we dit weekend helemaal los! Met nieuwe concepten als de pizzakoerier, 60 kilo kraakverse heilbot aan het dak en onze snackmuur hebben we voor 700 man feest gemaakt. Toppers Bart Van de Beek Robert de Vries
Kick-off 2018! 30 toppers in de sneeuw en een klein feestje😃
Het nieuwe jaar goed begonnen, deze krachtpatser gaat voor ons vele evenementen en mooie cateringconcepten transporteren komende jaren!😃
De nieuwe EventTrailer, medio Maart 2018 operationeel. Wij openen nieuwe deuren op elke gewenste locatie. Bouw uw event, merk, winkel, faciliteit of showroom daar waar dit het meest wenselijk is. Exposeer in minuten een spraakmakend object dat aansluit bij uw doelgroep en branche. Een mobiele en representatieve ruimte die middels enkele drukknoppen , snel en eenvoudig te installeren is elke gewenste locatie. Uiteraard voorzien van catering zoals u van ons gewend bent.
Onze nieuwe EventTrailer, medio Maart 2018 operationeel. Wij openen nieuwe deuren op elke gewenste locatie. Bouw uw event, merk, winkel, faciliteit of showroom daar waar dit het meest wenselijk is. Exposeer in minuten een spraakmakend object dat aansluit bij uw doelgroep en branche. Een mobiele en representatieve ruimte die middels enkele drukknoppen , snel en eenvoudig te installeren is op elke gewenste locatie. Uiteraard voorzien van catering zoals u van ons gewend bent.
Timeline Photos
Best druk bij onze foodtruck😀
Photos from Van Essen Catering & Events's post
Dat was me een pittig dagje bouw, 900 hongerige bouwvakkers in Wageningen, Rotterdam en Utrecht!
Photos from Van Essen Catering & Events's post
Een persruimte creëren in een schaftlokaal, een schaftlokaal creëren in het naastgelegen pand en deze totaal verschillende doelgroepen de juiste service bieden. Mooie klus vandaag!
Timeline Photos
Het was vroeg dag voor de paashaas, vanmorgen bezorgde we lekkere brunches bij alle Aviko winnaars! Fijne dagen allemaal
Van Essen Catering
Verjaardagfeest Eindhoven
Het is even stil geweest op FB, we waren druk.... Met 140 medewerkers hebben we afgelopen vrijdag 2500 gasten voorzien van een te gek aanbod food/drinks!
Quiz
