Chronoglide Horlogemaker Online
Description
Kalle Slaap, gepassioneerd Horlogemaker in Grootschermer. Van Batterijwissel tot antiek zakhorloge! Gepassioneerde horlogemaker, van batterij wissel tot complete revisie.
Professioneel Atelier
Horlogemaker Online
Tell your friends
CONTACT
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comFratellowatches
Kijk over mijn schouder mee tijdens een reparatie van een Eterna Chronograaf.
Orologeria Lama
Italiaan die zijn eigen Incablocveertjes maakt! Het patentvraagstuk laten we even in het midden, maar erg mooi gedaan.
I FN love watches
Mooi om geïnspireerde leerlingen te zien!
Chronoglide Horlogemaker Online's cover photo
Photos from Chronoglide Horlogemaker Online's post
De Patek Philipe van George Daniels met het eerste Co-Axiaal echappement. Als test 10 jaar lang gedragen door de grote man zelf.
A. Lange & Söhne
Prachtige minute repeater.
Watch It ! Uurwerktechniek.
Kijk mee over de schouder van horlogemaker Kalle Slaap in Grootschermer.
Photos from Chronoglide Horlogemaker Online's post
Balans-as vervangen van een vintage Ulysse Nardin dameshorloge. De afgebroken tap is 0,05mm dik, hier te zien naast een wimper door de microscoop. Leg er 20 naast elkaar en je hebt een millimeter!
Photos from Chronoglide Horlogemaker Online's post
Echappement model voor de Masterclass van volgende week schiet al lekker op. Drie uur lang de pure essentie van horloges en Uurwerktechniek op een unieke plek. Ik start op beginnersniveau en het gaat een bijzondere midddag worden! Er zijn nog wat plekken vrij (ook leuk als cadeau) Zondag 25 september 15:00 De Hallen Amsterdam Kaartjes €35 Meer info en tickets op www.ambachtinbeeldfestival.nl onder menu-programma-Masterclass.
Chronoglide Horlogemaker Online's cover photo
Chronoglide Horlogemaker Online's cover photo
Photos from Chronoglide Horlogemaker Online's post
Een gescheurd rubbertje kan enorme gevolgen hebben. 🤔 (eeeeuuhh, het gaat nog steeds over horloges hoor).
PICTURES BY OTHER USERS ON INSTAGRAM
frankhartmanamplitudezozo,witschi,7006a,seiko
Ik zie een licht stijgende lijn. ;-) #seiko #7006a #witschi #amplitudezozo

frankhartmanseiko
It's a small world after all. #seiko

frankhartman
Morgen weer verder met mijn stage-project, ik heb er zin in!

frankhartman
Een paar jaar geleden raakte ik geïnteresseerd in de techniek van horloges. Na een korte zelfstudie en vooral veel aanklooien kwam ik er achter dat je zoiets niet leert zonder goede leermeester. De heb ik gevonden. Vanaf nu een dag in de week horloges schroeven bij Kalle Slaap!

Quiz
