Kinderdagopvang Het Ooievaarsnest
Description
Erica Zieverink: Kinderdagopvang, peuteropvang en BSO in de Gemeente Berkelland voor kinderen van 0 tot 13 jaar. “Wij zijn ervan overtuigd dat de kinderopvang in Nederland anders moet en kan. Ouders willen naast het papa en mama zijn, ook een aantal dagen of dagdelen per week met de maatschappelijke carrière aan de slag. Waar het flexibel werken en flexibele werktijden hand over hand toenemen, speelt de huidige kinderdagopvang hier niet of onvoldoende op in. Waar ouders nu nog vaak moeten ‘kiezen’ voor vastomlijnde contracten van 52, 48 of 40 weken, ook de niet afgenomen uren moeten betalen en ruildagen alleen kunnen verzilveren als de personele bezetting van de kinderdagopvang-organisatie het toelaat, kiest Het Ooievaarsnest voor een compleet andere aanvliegroute”.
Tell your friends
CONTACT
RECENT FACEBOOK POSTS
facebook.comUpdate: Na de vakantie, is er nog maar 1 aanmelding nodig om ook te kunnen starten op de woensdag op het kinderdagverblijf. Dan is het iedere dag feest en lekker spelen! Bent u nog op zoek naar opvang? Ook bij de peuters, zijn er speelmogelijkheden na de vakantie,zoekt u opvang? Neem contact met ons op voor een vrijblijvende rondleiding of kijkochtend. ------------------------------------------------------------ Het is zo mooi om te zien dat ouders bij een bezichtiging, zo enthousiast zijn en de keus laten vallen op "onze kinderopvang" Wat is er nu mooier voor een kind, dan veel buiten zijn, in het groen, tussen de dieren, op een kinderboerderij, flexibele opvang, huiselijk en gezellig en enkel de uren betalen dat uw kind ook echt aanwezig is. Steeds meer ouders zien de extra voordelen en hebben het er graag voor over om 10 minuten extra te rijden voor een opvangdag met zoveel meer! En bij het ophalen...ze willen echt niet mee naar huis 😊 Daarnaast hebben wij ook een superleuke peuteropvang, die begeleidt wordt door"onze juf Willy" met twee vaste vrijwilligers. Wat een activiteiten worden er ondernomen! Ouders en kinderen zijn erg enthousiast , haar hart ligt echt bij de peuters en ze is erg ervaren. Heeft u interesse? Vrijblijvend een ochtend meekijken is altijd mogelijk... Ook maken veel peuters gebruik van de combinatie peuteropvang/kinderdagverblijf. De ochtend educatief bezig zijn, als voorbereiding om "straks" naar school te gaan en de middag lekker spelen op het kinderdagverblijf, lekker veel buiten, lekker spelen en leren omgaan met de dieren. Na de schooldag die eindigt om 14:00, bestaat er ook de mogelijkheid voor BSO. "Onze Jolien" is ook erg ervaren en dan is het na schooltijd lekker knutselen, spelen, lezen, spelletjes doen en nog veel meer. Ook hier bent u van harte welkom om een keer uw kind mee te laten kijken... (Delen wordt zeer op prijs gesteld)
Na veel voorbereiding en twee zaterdagen hard werken is onze speelplaats achter het kinderdagverblijf af. En wat is het mooi geworden!!! Superblij met de ouders die zich hebben ingezet om onze speelplaats mooi te maken voor onze kinderen. Nu kunnen ze nog fijner spelen 😀 Bij deze wil ik Martijn, Ronald, Stefan, Mark, Marjorie, Monique, Willy en de opa van onze Levy ontzettend bedanken voor jullie hulp! Zonder jullie was het nooit gelukt! Dank jullie wel!!!
Al is het even terug... wat was het gezellig! Stijn 3 jaar!!! Op je verjaardag eerst gezellig thuis, feestje vieren, zingen en cadeau uitpakken. Daarna je verjaardag vieren bij de peuters en na het middagdutje gewoon doorfeesten bij het kinderdagverblijf. En wat een mooie traktatie! De kinderen moesten even goed kijken, maar gelukkig was deze krokodil niet echt, maar wel erg lekker!!! Het was supergezellig, lieve Stijn!
Het is zo mooi om te zien dat ouders bij een bezichtiging, zo enthousiast zijn en de keus laten vallen op "onze kinderopvang" Wat is er nu mooier voor een kind, dan veel buiten zijn, in het groen, tussen de dieren, op een kinderboerderij, flexibele opvang, huiselijk en gezellig en enkel de uren betalen dat uw kind ook echt aanwezig is. Steeds meer ouders zien de extra voordelen en hebben het er graag voor over om 10 minuten extra te rijden voor een opvangdag met zoveel meer! En bij het ophalen...ze willen echt niet mee naar huis 😊 Daarnaast hebben wij ook een superleuke peuteropvang, die begeleidt wordt door"onze juf Willy" met twee vaste vrijwilligers. Wat een activiteiten worden er ondernomen! Ouders en kinderen zijn erg enthousiast , haar hart ligt echt bij de peuters en ze is erg ervaren. Heeft u interesse? Vrijblijvend een ochtend meekijken is altijd mogelijk... Ook maken veel peuters gebruik van de combinatie peuteropvang/kinderdagverblijf. De ochtend educatief bezig zijn, als voorbereiding om "straks" naar school te gaan en de middag lekker spelen op het kinderdagverblijf, lekker veel buiten, lekker spelen en leren omgaan met de dieren. Na de schooldag die eindigt om 14:00, bestaat er ook de mogelijkheid voor BSO. "Onze Jolien" is ook erg ervaren en dan is het na schooltijd lekker knutselen, spelen, lezen, spelletjes doen en nog veel meer. Ook hier bent u van harte welkom om een keer uw kind mee te laten kijken... (Delen wordt zeer op prijs gesteld)
Wat een heerlijke dag op deze nationale modderdag!! Lekker buiten spelen, lekker knoeien met modder en lekker van de glijbaan met water en in de modder glijden 😀 de grootste lol!!!
29 juni is het weer modderdag! En dan te bedenken dat de kinderen van onze kinderopvang gewoon iedere dag in de modder kunnen spelen.Wat een luxe!!! Heerlijk spelen in de modder met de waterpomp in de grote zandbak 😀 Zie reactie... 😜 Daarnaast is het met meer dan 30 graden nog steeds erg aangenaam in onze kinderopvang, Doordat het supergoed geïsoleerd is en we aan de voor en achterkant een groot afdak (schaduw) hebben. Binnen heb je niet in de gaten, hoe warm het buiten is...en dat is met deze dagen wel erg fijn!!!
Vandaag is Nyne jarig! Hieperdepiephoera, alweer 2 jaar! Voor de vakantie een gezellig feestje gevierd! Bedankt voor de leuke traktatie!
Voor alle papa's een erg gezellige vaderdag!
Photos from Kinderdagopvang Het Ooievaarsnest's post
Hieperdepiephoera! Vandaag is Julan jarig! Alweer 1 jaar...wat gaat de tijd toch snel... Ronald en Ellen, van harte gefeliciteerd met jullie manneke en Sofie gefeliciteerd met je lieve broertje. Gisteren hebben wij een gezellig feestje gevierd bij Het Ooievaarsnest.😀
Photos from Kinderdagopvang Het Ooievaarsnest's post
Vandaag was het een gedenkwaardige middag, waar nog heel veel over nagepraat zal worden! Een ambachtelijke High Tea middag met de collega's van Het Ooievaarsnest, bij de Aldenhaeve in Zelhem. Allerlei heerlijkheden: zoals... belegde sandwiches met tomatensoep, scones met clotted cream en marmelade, brownies, gebak en frisse aardbeienijs. Lieve collega's... Bedankt voor de gezellige middag!!
Photos from Kinderdagopvang Het Ooievaarsnest's post
Wat was het weer een heerlijke dag!!! Een rijkdom om dit mooie werk te mogen doen, op zo'n fijne locatie. Dit is toch echt, wat je als werkende ouder wilt, voor je kind.....#dankbaar# En we willen niet naar huis! 😜 Fijne pinksterdagen voor iedereen!
Timeline Photos
Een prachtige bos bloemen voor 2 dames, die de oudercommissie gaan verlaten. Sanne en Marjorie...heel erg bedankt voor jullie inzet de afgelopen jaren en dat jullie met zoveel enthousiasme hebben deelgenomen in onze oudercommissie! Top!!! De plekken zijn gelukkig weer ingevuld, met 2 nieuwe, enthousiaste, betrokken dames! Van harte welkom, Marlies en Marin! Mocht u, als ouder, het leuk vinden om in te schuiven bij een eventuele afmelding, laat het ons dan weten...
Quiz
