Top Local Places

Wielerbaan Geleen

Kummenaedestraat 45, Geleen, Netherlands
Sports & Recreation
advertisement

Description

ad

De Snelste wielerbaan van de Euregio.
Al in de jaren 30 van de vorige eeuw werd hier gekoerst.

RECENT FACEBOOK POSTS

facebook.com

facebook.com

Tussenklassement Math Salden Coupe d'Hiver 2017-2018 na Klauter Chrono 2017 Roy Glaesmaekers versterkt zijn koppositie in de Coupe d'Hiver. MANNEN 40+ 1 Roy Glaemaekers 66 (Leider Overall) 2 Jolle de Vries 36 3 Jo Hanssen 23 4 Danny Driessen 22 5 Arjan van Engeland 16 6 Gunnar Souren 15 7 Math Roberts 15 8 Ron Schetters 15 9 Jos Reinders 11 10 Wil Sijstermans 10 11 Jack Wenders 9 12 John Soenen 9 13 Jan de Koning 6 14 Maurice Paulssen 6 15 Victor Widdershoven 6 16 Dion Dabekaussen 5 17 Rob Vanwersch 3 18 André Paasen 2 19 Giel Snijders 2 20 Henk Demeer 2 21 Henny Courage 2 22 Jean Roosdorp 2 23 Jeroen Veldman 2 24 Lon Jacobs 2 25 Maurice Wolters 2 26 Peter Driesen 2 27 Piet Hauser 2 28 Remco Geilen 2 29 Rob Willems 2 30 Stephan Loth 2 31 Theo Luijten 2 32 Tjeu Pinkaers 2 MANNEN 40- 1 Kevin de Roeck 58 2 Jules Bremers 36 3 Joey Extra 26 4 Rick Stultiens 19 5 Otto Pisters 17 6 Renier Scheepers 15 7 Bram Mennen 13 8 Mark Steins 12 9 Jonathan Martens 11 10 Dave Lindelauf 9 11 Jinn Leffering 9 12 Melvin Lindelauf 9 13 Stijn Daemen 9 14 Rik Timmers 8 15 Tomac Soenen 8 16 Pablo Schmeitz 6 17 Remco Snippe 6 18 Roel Jetten 6 19 Tom Lenaerts 6 20 Erik Heesen 5 21 Frans Ledoux 5 22 Geert Jan Hanssen 5 23 Guido Maat 5 24 Kasper Troquet 5 25 Kevin Martins 5 26 Kevin Martins 5 27 Rob Salden 5 28 Daan Vossen 4 29 Eric v/v Varst 4 30 Guido Darding 4 31 Jeroen Erkens 4 32 Kees Jan Schuurman 4 33 Ralf Peeters 4 34 Raoul Pinxt 4 35 Rick Dam 4 36 Thomas Schuitemaker 4 37 Bart Bongers 3 38 Domenique Waterval 3 39 Pieter Leermakers 3 40 Bas van der Hoeven 2 41 Dave Meens 2 42 Jeroen Engelen 2 43 Jeroen Schot 2 44 Koen vd Sterren 2 45 Lars Erckens 2 46 Nino Jacobs 2 47 Ralf Knobben 2 48 Roel Barks 2 49 Roger Bellefante 2 50 Stefan Courbois 2 51 Sven Durlinger 2 52 Thijs vd Sterren 2 53 Willie Nijsten 2 VROUWEN 1 Joyce Bertrand 8 2 Vyne van der Sloot 3 3 Linda Janssen 2 JEUGD 15- 1 Jarne Vannut 10 2 Scarlett Souren 6 3 Nikki Souren 6 4 Bram Ledoux 2

facebook.com

Tussenklassement Fidus verzekeringen & advies JEUGD CUP 2017- 2018 na training 9 & Klauter Chrono. SHORT CYCLING 1 Pim vd Sterren 16 2 Jarne Vannut 12 3 Joep Mullers 12 4 Amber Feller 8 5 Dylano Smit 8 6 Branco Suijkerbuijk 6 7 Dirk Darding 6 8 Mauro Suijkerbuijk 6 9 Finn Smeets 2 10 Jaida Nagy 2 11 Jesper Maassen 2 12 Lars Wijnands 2 13 Luuk Herben 2 14 Nikki Souren 2 15 Quin Quadvlieg 2 16 Raoul Suijkerbuijk 2 17 Scarlett Souren 2 18 Twan Ramakers 2 19 Tyson Cloudt 2 20 Yannick Rosier 2 BIDON DRAAI & KEER RACE 1 Thor van Dijke 18 2 Tygo Puijnen 14 3 Mads Westerburg 12 4 Cas Philips 8 5 Guus Mullers 8 6 Tim Perdok 8 7 Julia Bremers 4 8 Ruben Spronken 4 9 Ella 2 10 Lynn Penders 2 11 Niels Penders 2 12 Noud Martens 2 13 Xavi Demandt 2

facebook.com

Tussenklassement Unica Doortrappers Cup 2017-2018 na rit 5 Klauter Chrono (Fromberg) 1 Ron Schetters 31 2 Koen van de Sterren 29 3 Rick Stultiens 21 4 Jolle de Vries 20 5 Kaj Verhaegh 18 6 Dominic Ratz 11 7 Max Schelenz 9 8 Joern Hofer 5 9 Bartho van der Heijden 4 10 Dirk Darding 2 11 Tim Truppelsdorf 2

facebook.com

facebook.com

facebook.com

facebook.com

facebook.com

facebook.com

Tussenklassement na rit 4 UNICA DOORTRAPPERS CUP 2017-2018 1 Ron Schetters 25 2 Koen van de Sterren 24 3 Rick Stultiens 21 4 Jolle de Vries 20 5 Dominic Ratz 11 6 Kaj Verhaegh 9 7 Max Schelenz 9 8 Joern Hofer 5 9 Bartho van der Heijden 4 10 Dirk Darding 2 11 Tim Truppelsdorf 2

facebook.com

Tussenklassement na baanrit 9 Math Salden Coupe d'Hiver 2017-2018 MANNEN 40+ 1 Roy Glaesmaekers 53 (Leider overall) 2 Jolle de Vries 36 3 Danny Driessen 22 4 Jo Hanssen 17 5 Arjan van Engeland 16 6 Gunnar Souren 11 7 Jos Reinders 11 8 Math Roberts 11 9 Wil Sijstermans 10 10 Jack Wenders 9 11 Ron Schetters 9 12 Maurice Paulssen 6 13 Victor Widdershoven 6 14 Rob Vanwersch 3 15 Giel Snijders 2 16 Henk Demeer 2 17 Henny Courage 2 18 Jean Roosdorp 2 19 Jeroen Veldman 2 20 Lon Jacobs 2 21 Maurice Wolters 2 22 Peter Driesen 2 23 Piet Hauser 2 24 Remco Geilen 2 25 Rob Willems 2 26 Theo Luijten 2 27 Tjeu Pinkaers 2 MANNEN 40- 1 Kevin de Roeck 52 2 Jules Bremers 27 3 Otto Pisters 17 4 Rick Stultiens 17 5 Joey Extra 15 6 Mark Steins 12 7 Jonathan Martens 11 8 Dave Lindelauf 9 9 Jinn Leffering 9 10 Melvin Lindelauf 9 11 Renier Scheepers 9 12 Stijn Daemen 9 13 Rik Timmers 8 14 Bram Mennen 7 15 Pablo Schmeitz 6 16 Remco Snippe 6 17 Roel Jetten 6 18 Erik Heesen 5 19 Frans Ledoux 5 20 Guido Maat 5 21 Kevin Martins 5 22 Rob Salden 5 23 Kasper Troquet 5 24 Geert Jan Hanssen 5 25 Daan Vossen 4 26 Eric v/v Varst 4 27 Guido Darding 4 28 Jeroen Erkens 4 29 Kees Jan Schuurman 4 30 Ralf Peeters 4 31 Raoul Pinxt 4 32 Tom Lenaerts 4 33 Rick Dam 4 34 Bart Bongers 3 35 Domenique Waterval 3 36 Pieter Leermakers 3 37 Bas van der Hoeven 2 38 Dave Meens 2 39 Jeroen Engelen 2 40 Jeroen Schot 2 41 Koen vd Sterren 2 42 Lars Erckens 2 43 Nino Jacobs 2 44 Ralf Knobben 2 45 Roel Barks 2 46 Roger Bellefante 2 47 Stefan Courbois 2 48 Sven Durlinger 2 49 Thijs vd Sterren 2 50 Willie Nijsten 2

facebook.com

Fidus verzekeringen & advies Jeugd Cup 2017-2018 tussen klassement na training 8. BIDON DRAAI & KEER RACE 1 Thor van Dijke 16 2 Mads Westerburg 12 3 Tygo Puijnen 12 4 Cas Philips 6 5 Guus Mullers 6 6 Tim Perdok 6 7 Julia Bremers 4 8 Ella 2 9 Lynn Penders 2 10 Niels Penders 2 11 Ruben Spronken 2 SHORT CYCLING 1 Jarne Vannut 12 2 Joep Mullers 12 3 Pim vd Sterren 10 4 Amber Feller 8 5 Branco Suijkerbuijk 6 6 Dirk Darding 6 7 Dylano Smit 6 8 Mauro Suijkerbuijk 6 9 Finn Smeets 2 10 Jesper Maassen 2 11 Lars Wijnands 2 12 Luuk Herben 2 13 Nikki Souren 2 14 Quin Quadvlieg 2 15 Raoul Suijkerbuijk 2 16 Scarlett Souren 2 17 Twan Ramakers 2 18 Yannick Rosier 2

facebook.com

Recommended Before and After transformation