Top Local Places

Atelier de peelse school

Julianastraat 11, Asten, Netherlands
School

ad

Atelier De Peelse School is een centrum in Asten (Noord-Brabant) waar teken-, schilder- en kunstbeschouwing cursussen en workshops gegeven worden. U heeft sinds lang niet meer getekend, geschilderd. U heeft nog nooit getekend, geschilderd. U tekent en schildert al geruime tijd maar komt niet verder.
MAAR U WILT WEL!……. Dan biedt De Peelse School uitkomst.
Iedereen werkt op eigen niveau, aan de hand van opdrachten door ons aangereikt of in samenspraak met u en uw eigen ideeën en wensen.

Cursusdagen:
maandag-, dinsdag-, woensdag- en donderdagavond:
19.30- 22.30 u
woensdag-, donderdagmorgen: 9.00 – 12.00 u
Vanaf september 2016 vrijdagmorgen: 9.00 – 12.00 u

Docenten
sarah wigman: maandag / dinsdag
tel. 06 484 21 420
www.studiopuur.nl
jos wigman: woensdag / donderdag
tel. 0493 69 38 72
www.joswigman.nl
susanne relou: vrijdag
www.susannerelou.nl
leonard wamper: kunstgeschiedenis / beschouwing

De technieken en materialen:
Potlood, pastelkrijt, houtskool, linosnede, aquarel, olieverf, acrylverf, gemengde technieken.
Werken op papier, doek en paneel.
Van realistisch tot abstract.
Van fijnschilderen tot het paletmes.

Cursusduur:
Eerste trimester van september tot eind januari.
Tweede trimester van februari tot eind mei.
Vakanties parallel met schoolvakanties in de regio.

Kosten:
Les van 3 uur: euro 18,-
Per trimester ongeveer 15 lessen

facebook.com

Aanstaande zondag 1 oktober zijn we vanaf 1 uur geopend voor onze cursisten om te komen werken, voor geïnteresseerden om een kijkje te komen nemen. Wellicht tot dan!

facebook.com

Als start van het nieuwe seizoen een dagje tekenen in de peel. Vanaf volgende week beginnen we weer echt, wij hebben er zin in!

facebook.com

Jos neemt afscheid van zijn cursisten. We zullen hem missen!

facebook.com

Het atelier heeft ook dit jaar deelgenomen aan de kunstmarkt in Asten. Met veelzijdig en kwalitatief goed werk van cursisten. Wij zijn er trots op!

facebook.com

Trots op cursist Adrie van den Berg die met dit werk terecht genomineerd werd voor de picturama kunstprijs voor amateurkunstenaars. Van harte! (http://www.picturama.nl/)

facebook.com

facebook.com

facebook.com

facebook.com

Monique van de Ven, cursist bij de peelse school, heeft een bijzonder project afgerond. Werk naar aanleiding van een gedicht van Wislawa Szymborska, Perspectief Ze passeerden elkaar als vreemden, zonder woord of gebaar, zij op weg naar de winkel, hij naar zijn auto. Misschien in paniek of verwarring, of vergeten dat ze zo korte tijd voor altijd van elkaar hadden gehouden. Er is trouwens geen garantie, dat zij het waren. Misschien van veraf wel, maar zeker niet van dichtbij. Ik zag ze vanuit mijn raam maar wie van bovenaf kijkt, vergist zich gemakkelijk. Zij verdween achter een glazen deur, hij nam plaats achter het stuur en reed snel weg. Kortom, er was niets gebeurd zelfs al was het gebeurd. En ik, maar eventjes zeker van wat ik zag, probeer nu in een toevallig gedichtje u, lezers, te doen geloven, dat dit verdrietig was.

facebook.com

facebook.com

facebook.com

Timeline Photos

Timeline Photos
facebook.com

Quiz