Top Local Places

Cafe Toff Asten

Prins Bernhardstraat 21A, Asten, Netherlands
Cafe

ad

Dit is officiële pagina van Café Toff in Asten. Café Toff is een fris (stap, speciaalbier & borrel) Café in het centrum van Asten. Stappen, speciale bier en borrelen zijn de hoofdmoot! Café Toff! Het Café waar je vele speciale bieren kunt drinken en lekker kunt borrelen met heerlijke hapjes, of later op de avond compleet uit je bol kan gaan op de muziek van de beste DJ's!

S avonds heerst er een gezellige huislijke sfeer tijdens de borrel. Later op de avond zullen de stoelen weg gaan en de tafels omhoog gezet worden en is het een stapcafé met de beste DJ's en allround muziek of andere activiteiten. (18+)

Café Toff, the place to be(er)

Tot ziens, tot Toff!

CONTACT

Opening Hours

woensdag
20:00 - 01:00
vrijdag
19:00 - 02:00
zaterdag
19:00 - 02:00
zondag
14:00 - 01:00

facebook.com

Tot ziens, tot Toff!

Tot ziens, tot Toff!
facebook.com

🎫🎫TICKET UPDATE! 🎫🎫 De laatste 50 REGULAR TICKETS voor het 🤩🤩 TOFF Outdoor festival 2019! ! 🤩🤩 Das echt zo! Dus niet achteraf zeuren! Schiet op BIJNA uitverkocht! Daarna nog een paar Late tickets beschikbaar! KOOP JE 🎫TICKETS🎫 NU VIA: www.cafetoff.nl/tickets Fase1, early birds: €12,50 (uitverkocht) Fase2, Regular tickets: €15 (Nog 50 stuks) Fase3, late tickets/door: €17,50 (leeftijd check bij de ingang, kaartje gekocht maar geen 18+? wij nemen geen kaartjes terug en geven geen geld terug) Doors open 15:00 uur | 18+ | vol=vol Kortom 7 September is Cafe Toff! The place to Be(er)!🎉🔥🍻 Tot ziens, tot TOFF OUTDOOR FESTIVAL!🍻🎉

🎫🎫TICKET UPDATE! 🎫🎫

De laatste 50 REGULAR TICKETS voor het 🀩🀩 TOFF Outdoor festival 2019! ! 🀩🀩 Das echt zo! Dus niet achteraf zeuren! Schiet op BIJNA uitverkocht! Daarna nog een paar Late tickets beschikbaar!

KOOP JE 🎫TICKETS🎫 NU VIA: www.cafetoff.nl/tickets
Fase1, early birds: €12,50 (uitverkocht)
Fase2, Regular tickets: €15 (Nog 50 stuks)
Fase3, late tickets/door: €17,50

(leeftijd check bij de ingang, kaartje gekocht maar geen 18+? wij nemen geen kaartjes terug en geven geen geld terug)

Doors open 15:00 uur | 18+ | vol=vol

Kortom 7 September is Cafe Toff! The place to Be(er)!πŸŽ‰πŸ”₯🍻

Tot ziens, tot TOFF OUTDOOR FESTIVAL!πŸ»πŸŽ‰
facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brouwerij Eeuwig Zonde! De bierbrouwerij uit Someren, ze hebben inmiddels een groot assortiment! Zondag 8 september te proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019!

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brouwerij Eeuwig Zonde!
De bierbrouwerij uit Someren, ze hebben inmiddels een groot assortiment! Zondag 8 september te proeven bij het TOFF Bierfestival 2019!

18+, Gratis entree

Cafe Toff, the place to be(er)B
facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻 De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: La Brasserie Caulier ! Bekend van het bij volle maan gebrouwen bier Paix Dieu en de Bon Secours bieren? Ze hebben nog een aantal bieren die wij niet in assortiment hebben! Deze gaan we proeven op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019!🍻 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: La Brasserie Caulier !

Bekend van het bij volle maan gebrouwen bier Paix Dieu en de Bon Secours bieren? Ze hebben nog een aantal bieren die wij niet in assortiment hebben! Deze gaan we proeven op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019!🍻

18+, Gratis entree

facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻 De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: St-Feuillien ! Bekend van St. Feuillien bieren zoals de tripel die in onze koelkast staat, maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren. Deze gaan we proeven op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: St-Feuillien !
Bekend van St. Feuillien bieren zoals de tripel die in onze koelkast staat, maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren. Deze gaan we proeven op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻

18+, Gratis entree

facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻 De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brasserie du Bocq ! Bekend van Blanche de Namur Rose & witbier, maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren ? Deze gaan we proeven op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brasserie du Bocq !

Bekend van Blanche de Namur Rose & witbier, maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren ? Deze gaan we proeven op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻

18+, Gratis entree

facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻 De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brasserie Dubuisson ! In het verleden hebben we een aantal bieren in onze koeling gehad? Weet jij nog welke? Misschien proeven we ze op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brasserie Dubuisson !

In het verleden hebben we een aantal bieren in onze koeling gehad? Weet jij nog welke? Misschien proeven we ze op zondag 8 september bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻

18+, Gratis entree

facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻 De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brouwerij Het Anker ! Bekend van de Gouden Carolus bieren en Maneblusser bieren. Welke denk jij dat we kunnen gaan proeven? Kom zondag 8 september proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brouwerij Het Anker !

Bekend van de Gouden Carolus bieren en Maneblusser bieren. Welke denk jij dat we kunnen gaan proeven? Kom zondag 8 september proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻

18+, Gratis entree

facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻 De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Het Nest Brouwerij ! De meeste bieren hebben al ooit bij ons in de koeling gestaan, welke zal er tijdens het bierfestival te proeven zijn? Kom zondag 8 september proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Het Nest Brouwerij !

De meeste bieren hebben al ooit bij ons in de koeling gestaan, welke zal er tijdens het bierfestival te proeven zijn? Kom zondag 8 september proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻

18+, Gratis entree

facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! 🍻 De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Kasteel Brouwerij Vanhonsebrouck ! Bekend van de Kasteel Bieren, zoals de eeuwig beroemde Kasteel ROUGE maar ook bekend van o.a. de FILOU die bij ons in de koeling staat maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren! Zondag 8 september te proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

De volgende brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Kasteel Brouwerij Vanhonsebrouck !

Bekend van de Kasteel Bieren, zoals de eeuwig beroemde Kasteel ROUGE maar ook bekend van o.a. de FILOU die bij ons in de koeling staat maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren! Zondag 8 september te proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 🍻

18+, Gratis entree

facebook.com

Brouwerij bekendmaking TOFF Bierfestival 2019! De eerste brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brouwerij & Alcoholstokerij Wilderen! Bekend van de bieren Wilderen Goud, Tripel Kanunnik & Cuvee Clarisse die bij ons in de koeling staan maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren! Zondag 8 september te proeven bij het TOFF Bierfestival 2019! 18+, Gratis entree Cafe Toff, the place to be(er)B

De eerste brouwerij die we aan de BIER LINE-UP toevoegen is: Brouwerij & Alcoholstokerij Wilderen!

Bekend van de bieren Wilderen Goud, Tripel Kanunnik & Cuvee Clarisse die bij ons in de koeling staan maar ze hebben ook nog andere lekkere bieren! Zondag 8 september te proeven bij het TOFF Bierfestival 2019!

18+, Gratis entree

facebook.com

Fab X Paans Toff Outdoor Festival

🤩🤩 TOFF Outdoor festival 2019!! Geen idee wie deze dames zijn? Tuurlijk wel! ➑➑ Fab x Paans🎉β¬…β¬… Deze dames staan op vele festival en stonden al vaker in Cafe Toff, met hun relaxte urban/dancehall groove wordt het al vroeg heet op de avond! 💃🕺🏻🎉 KOOP JE 🎫TICKETS🎫 NU VIA: www.cafetoff.nl/tickets Fase1, early birds: €12,50 (uitverkocht) Fase2, Regular tickets: €15 (80% verkocht) Fase3, late tickets/door: €17,50 (leeftijd check bij de ingang, kaartje gekocht maar geen 18+? wij nemen geen kaartjes terug en geven geen geld terug) Doors open 15:00 uur | 18+ | vol=vol Kortom 7 September is Cafe Toff! The place to Be(er)!🎉🔥🍻 Tot ziens, tot TOFF OUTDOOR FESTIVAL!🍻🎉

facebook.com

PICTURES BY OTHER USERS ON INSTAGRAM

Zaterdag top avondje gehad, even er tussen uit was super leuk! 👏🍻🍸🍹

Zaterdag top avondje gehad, even er tussen uit was super leuk! πŸ‘πŸ»πŸΈπŸΉ
@, instagram.com

Throw🔙 'After Summer Madness'🍻🎉

ThrowπŸ”™ 'After Summer Madness'πŸ»πŸŽ‰
@, instagram.com

#nieuwjaarsborrel #asten #vrienden @gonus @debbieverdam @reuvers_rob

@, instagram.com

Gezellig @nieuwjaarsborrel!#nieuwjaarfriends #drinkingwine#enjoylife#livingthegoodlife#gezelligheid#vakantieisnuechtvoorbij

@, instagram.com

NYE 🍸💕

NYE πŸΈπŸ’•
@, instagram.com

Gaan we al gasgeven?

Gaan we al gasgeven?
@, instagram.com

Vanavond retourtje naar Asten, 'Café Toff'!🎉 Pilsies vatten met @burenvandebrandweer🔥 #zinin #asten #cafetoff #dj #christmas

Vanavond retourtje naar Asten, 'CafΓ© Toff'!πŸŽ‰
Pilsies vatten met @burenvandebrandweerπŸ”₯ #zinin #asten #cafetoff #dj #christmas
@, instagram.com

Surely we look nothing alike 👫 on my way back to London after visiting my brother for the weekend. Had a great time catching up with some trailer trash and disgracing myself 🙈😂 love you all ❀️#home #family #brother #vodka #familytime #homeforchristmas #funtimes #vodkasaysyoucandance #love #friends #trailertrash

Surely we look nothing alike πŸ‘« on my way back to London after visiting my brother for the weekend. Had a great time catching up with some trailer trash and disgracing myself πŸ™ˆπŸ˜‚ love you all ❀️#home #family #brother #vodka #familytime #homeforchristmas  #funtimes #vodkasaysyoucandance #love #friends #trailertrash
@, instagram.com

Vandaag is Rood 🚩

Vandaag is Rood 🚩
@, instagram.com

#twins #tall #vs #small

#twins #tall #vs #small
@, instagram.com

Het is weer eens zover #aandezuip

@, instagram.com

Quiz