Top Local Places

Albert Keddeman Derksen Veilingbedrijf

Amsterdamseweg 23, Arnhem, Netherlands
Auction House

ad

Oudste Veilingbedrijf van Gelderland, gespecialiseerd in het veilen van kunst, antiek, inboedels en vastgoed

CONTACT

facebook.com

Bijzonder klokkenstel binnen gekomen vandaag voor de veiling van 9 oktober.

facebook.com

Vanavond verkocht: Gesigneerd Israels, Isaac Lazarus 1865-1934, Terras met Javaanse figuren, doek 27x35 cm. Schilderij is gekocht in 1980 op de tentoonstelling bij Kunsthandel Ivo Bouwman BV Den Haag. Werk gaat voor 16.640 euro naar nieuwe eigenaar.

facebook.com

facebook.com

facebook.com

Mooie inbreng voor de veiling van november, Eugene Verboeckhoven 1798/99-1881

facebook.com

Vierde en laatste kijkdag, welkom tot 17.00 uur

facebook.com

Eerste rondleiding is geweest, mooi om ons prachtige pand te laten zien en er wat over te vertellen. Vandaag nog rondleiding om 14.00 en 16.00 uur

facebook.com

Vanavond een benefietveiling leiden op de golfclub voor Spieren voor Spieren. Van gesigneerd Vitesse shirt tot luchtballonvaart voor 5 personen. Laatste kavel is een super diner bij de Kromme Dissel.

facebook.com

Nieuws op TV Gelderland, ieder heel uur wordt het herhaald.

facebook.com

Mooi artikel Omroep Gelderland, tv-ploeg is ook langs geweest voor nieuwsuitzending.

facebook.com

Kijkdagen zijn begonnen, nu al lekker druk. Welkom, vandaag tot 17.00 uur veel te bekijken

facebook.com

facebook.com

PICTURES BY OTHER USERS ON INSTAGRAM

Nieuwe aanwinst. #luctoretemergo #leeuw #groen #waterspuwer #veilinghuisderksen

@, instagram.com

Nieuwe aanwinst. | gesigneerd Hildebert Derre (1886-1966) #antwerpen #terracotta #vrouwmetvlechten #tijluilenspiegel #buste #veilingbedrijf #derksen

@, instagram.com

Quiz

NEAR Albert Keddeman Derksen Veilingbedrijf