'T kroegje, sfeervol, relaxed en gezellig. Kom langs en doe een drankje!
Zeven dagen per week geopend voor lunch, borrel en diner. Maandag tot en met zaterdag vanaf 11.00 uur open. Zondag zijn we vanaf 9.30 uur open.
We sluiten je op in onze Escape Room en dagen je uit om in 60 minuten te ontsnappen. Bruinkrakers oplossen, logisch nadenken en samenwerken is de missie.
In het centrum van Nieuw-Vennep Woensdag tot en met zondag open vanaf 16:00 tot .... Op vrijdag en zaterdag Feest café van 23:30 tot 03:00 DJ of themafeest
Het Badhûs organiseert activiteiten en evenementen voor alle leeftijden.
Spoorfietsen in het spoor van de Zoutmarke. Waar vroeger de stoomtreinen van de GOLS en AKZO reden kunt u nu spoorfietsen over echte treinrails.
We zijn een stichting die een Museum over LEGO® heeft opgezet in het voormalige pand van LEGO Nederland te Grootegast.
Pollard Baits is een aas bedrijf dat boilies,pellets,pop-ups,dips, flavours en boilie ingridienten voor de karper visserrij
Iedere 1e vrijdag van maand een gezellige pubquiz in Roden. Georganiseerd door Het Wapen van Drenthe en AV '75
All-in pensionstal met diverse mogelijkheden en voor elk wat wils. Ook hebben wij de keuze bij een doe-het-zelfstal. 2 locaties 1 gedachte
Welkom op Facebook bij Kindervakantiewerk Venray.
Pagina van de wijkcommissie Kamelenspoor in Maarssen
Meesterlijke Koffie & Thee is ontstaan uit ware passie en heeft op 7 november 2012 haar winkel in Hengelo Overijssel geopend www.meesterlijke.nl
Stayokay Noordwijk
Vintage, Industrial & Antique wholesale dealer. Come explore our showrooms based in Ulft! Open to the private as well as entrepreneurs & dealers (who enjoy an exclusive discount!). Free coffee or tea at entrance, coupled with a lovely reception.
'JONG met diabetes' is dé plek voor jongeren voor ontmoeting, activiteiten en informatie over alles wat met jong zijn en diabetes hebben te maken heeft.
Dierenkliniek Tongelre
ASVZ biedt duurzame zorg aan mensen met een verstandelijke beperking. Onze kijk op zorg? Vooral kijken naar wat wél kan.
Wij zijn een universeel BOVAG automobielbedrijf dat in juli 1980 begonnen is door onze vader Wim Arendsen. Wim is begonnen met ondersteuning van zijn vrouw Aly en een monteur, tegenwoordig zijn er in totaal vijf personen werkzaam.
Tattoo Lucky Shot (Tattoo & Piercing) is gevestigd aan de Stationsweg 113 in Drachten. Wij zijn GGD gekeurd en werken met gastartiesten uit heel de wereld.