Puchar Świata w biathlonie 2008/2009 - Ruhpolding 2009

, Ruhpolding, Germany
Landmark

Description

ad

Puchar Świata w Ruhpolding odbył się w dniach 14-18 stycznia 2009. Rozegrane zostały po 3 konkurencje biathlonowe z podziałem na mężczyzn i kobiety.Sztafety – 14.01, 15.01MężczyźniDo zawodów zostało zgłoszonych 22 reprezentacje. Nikt się nie wycofał.Klasyfikacja po zawodachUwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę----KobietyDo zawodów zostało zgłoszonych 19 reprezentacji. Nikt się nie wycofał.Klasyfikacja po zawodachUwzględniono tylko pierwszą dziesiątkęSprint – 16.01, 17.01MężczyźniDo zawodów zgłoszono 124 zawodników. Przed startem wycofali się Jean-Guillaume Béatrix, Jakov Fak i Jörgen Brink, a w czasie wyścigu wycofał się Alexis Boeuf.Wyniki: Uwzględniono tylko miejsca punktowaneKlasyfikacja po zawodachUwzględniono tylko pierwszą dziesiątkę--------KobietyDo zawodów zostało zgłoszonych 109 zawodniczek. Przed startem wycofały się Marie-Laure Brunet, Gerda Krūmiņa i Simone Hauswald, a w czasie wyścigu Nina Karasewicz i Anamarija Brajdić.Wyniki: Uwzględniono tylko miejsca punktowane