Dette unikt urbant naturområde bestående af sø, enge og omkransende stisystem er et samlingssted for mennesker med meget forskelligartede fritidsinteresser.
Vi er tilbage fredag 2. til søndag 4. august 2019 på skamlingvejen 5, 6000 Kolding Åbningstiderne: Fredag 2/8 fra kl
Hos frisør Bella i horsens sætter vi en stor ære i, at udføre et professionelt stykke arbejde, hvor kunden altid er i fokus-og
Medieformidling ✦ FilmProduktion. TV2 og Viasat/MTG nomineret Mediebureau.
Brix Mix Søndergade 7, Har stort og småt, men alt er gammelt og godt. Kuriosa, retro og nostalgi. Køb og salg.
Butikken ligger i mellem Horsens og Brædstrup I butikken finder du en skøn blanding af nyt og gammelt, brugskunst, møbler og boligtilbehør, i en både rustik, romantisk og nostalgisk stil, med inspiration fra den danske, svenske og franske.
Restaurant med god gammeldags mad.
VI BYTTER VORES TØJSKATTE MED HINANDEN Et bæredygtigt koncept som handler om, at vi kan sætte vores forbrug ned, men af den
God kaffe til gode mennesker. Og vin når de gode mennesker vil hygge lidt ekstra...