privat arrangeret tur til oktoberfesten 2020, alle kan deltage max. 50 gæster. Turen er på egen hånd, det er på gæstens eget
Professionel tatovering med personlig service.... hvor alle er velkommen.
alle venter på den eneste ene. der går bare al for lang tid før han/hun dukker op. men han/hun skal nok dukke op før eller siden.
Vi sørger for alt du skal bruge til den perfekte fest! Lyd/Lys/DJ's/fotografer og meget mere i bedste professionelle kvalitet.
Huset i Vejle er et åbent tilbud til dig, der er psykisk sårbar. Har du lyst til at deltage, møder du bare op.
Jeg er håndværker og Bygningskonstruktør og udfører håndværk og rådgivning. Mit speciale er vedligehold og renovering af gamle
Retro garage butik på Struervej 9 Vorup 8940 Randers åben tirsdag og fredag 15-17 torsdag 13-17 og søndag 11- 16.00
Oplev Vadehavets gennem socialløb, hvor naturen og samværet er i højsædet. Vadehavs Touren består af Mandø Touren, Fanø Touren og Rømø Touren.