Velkommen til Cafe J's Facebook side. Her på siden vil du kunne følge med i aktiviteter og ændringer på Cafe J i Grindsted.
Ad Hoc Building Solution arbejder med vand, fugt, skimmelsvamp, oprydning af ejendomme, rydning af dødsboer og større vedligeholdsarbejde på bygninger.
Bente Naver Ejendomsrådgivning er din oplagte rådgiver, når du skal købe fast ejendom eller andelsbolig. WWW.naver.nu
Vorfor Vaffel er en madstand på Storms Pakhus. Her sælger vi hjemmelavet Vafler, Milkshakes og smoothie.
Rådgivning om online kommunikation og marketing. Fokus er på markedsføring via LinkedIn.
Danmarks Film- og Kulturdage er en kulturel begivenhed, der for første gang så dagens lys i Svendborg i 2013. SVEND13 havde over 20.000 besøgende.
HVOR ER VORES LÆREPLADSER? Hvad kan vi som elever gøre for at stille krav til regeringen og erhvervslivet om flere lærepladser?
MoremeatZ sælger vi lækre, lokale kød - hvor kvalitet er i højsæde, samarbejder med dygtige landmænd og passionerede slagtere på Lolland og Falster.