Her på siden kan i følge mit daglige arbejde og stævnedeltagelse med hestene,
"Det her er min drøm om at skabe noget anderledes og unikt" siger ejendomsmægler Tanja Mathiesen. Noget der ikke skal ligne de
Salgsheste
Restaurant Grønbech & Churchill er en restaurant som åbnede i 2011. Der ligges megen vægt på arbejdet og bearbejdelsen af grøntsager. 1 stjernet michelin restaurant for 2 år i træk.
Slagterforretning med eget pølsemageri. Krogmodning af oksekød. Køkken med Take Away og Mad Ud af Huset - op til 2000 personer - med mere.
Vi er en familie, som drømmer om at leve bæredygtigt. Indtil videre er det kun et lille stalddørssalg med de ting, som vi selv har for meget af.
Skab tillid og troværdighed, og fasthold dine læsere med korrekte tekster. Korrekturlæsning af skøn- og faglitteratur,
Her kan du følge med i hvor og hvornår jeg underviser, samt kontakte mig hvis du har brug for en smilende, autentisk og