CAGEBALL teren u sklopu ŠC Bazeni Poljud i Šport caffea ima najnoviju generaciju umjetne trave(bez granulata)!

facebook.com

15 golova TORCIDE BILICE protiv BOBIS

Kad daš tako lip gol da ti i golman plješće, Ivan Boko i Pere Pastar👏👏💪💪🔝🔝👑👑

BOBISOVA 2 protiv TORCIDA BILICE

RASPORED 13. KOLA 18.12.ponedjeljak 20:00 TORCIDA BILICE ~ BOBIS 19.12.utorak *18:40 (PRVA VIOLINA ~ SV MAVAR ŽEDNO)? 19:20 BOBIS ~ NAJNOVIJI POČETAK 20:00 TRAKTOR TOM ~ RADIČIĆ TRANSPORT 20:40 PARADOX ~ EKIPA ČETVRTAK 21:20 CB MIDIS ~ DALMATINA 22:00 AMIGOSI ~ CB MIDIS 20.12.srijeda 19:50 RADIČIĆ TRANSPORT ~ SUTIKVA 2012 20:30 TRAKTOR TOM ~ AMIGOSI 21:10 GRCA GRCA ~ SV MAVAR ŽEDNO 21:12.četvrtak 19:40 TORCIDA BILICE ~ KOCKA LEDA 20:20 GRCA GRCA ~ SUTIKVA 2012 21:00 PRVA VIOLINA ~ ŽNJVŽNJI

REZULTATI 12. KOLA *KOCKA LEDA ~ PRVA VIOLINA 5:8 KOCKA LEDA 1.poluvrijeme briljira, poveli su 3:0 dok se PRVA VIOLINA tek spremala za ozbiljniji napad misleći da su bez Šime i Petra nemoćni. Tek na spomen njihovih suigrača i pitanja kako će im prid oči kreću u napad ko lavovi i daju 2 gola ali i KOCKA LEDA još 2. Tomo još donekle uspijeva sačuvati branku ali kako je i sam reka, e kad bi utakmica trajala samo 1 poluvrijeme...hehehe. Zato 2.poluvrijeme PRVA VIOLINA, vrhunskim akcijama cile ekipe, a najviše potezima Tome Barišića nezaustavljivo daje golove, izjednačava i daje i 8.gol dok KOCKA LEDA ostaje na 5. *DALMATINA ~ NAJNOVIJI POČETAK 2:8 Đele već u prvoj minuti daje gol, NAJNOVIJI POČETAK izjednačava i prelazi u vodstvo a DALMATINA izjednačava. Obe ekipe se zapravo odlično brane pa 1.poluvrijeme završava sa samo 2:2. 2.poluvrijeme naši Dobri Samaritanci daju još 6 golova i upisuju još jednu pobjedu. *SV. MAVAR ŽEDNO ~ RADIČIĆ TRANSPORT 14:8 RADIČIĆ TRANSPORTU nije bilo lako boriti se protiv nadmoćnih momaka iz ŽEDNOG pogotovo jer im je voditelj i glavni golman Nikola ozlijeđen. Još kad su protivnici shvatili koliko je lako davat golove onda su ih i davali, a najviše i najlipše precizno od šponde. A kad su se umorili i RADIČIĆ TRANSPORT je počeo punit njihovu branku, al ipak im nisu uspili ugroziti pobjedu. *ŽNJVŽNJI ~ TORCIDA BILICE 3:10 Ovakvu utakmicu, ovakvu igru još nismo vidili! Od prve sekunde kao da smo gledali ubrzanu snimku, ni jedan igrač nije sta ni sekund, išlo se na svaki balun, brza dodavanja, koncentracija na vrhuncu i sve to samo s jednim ciljem dat gol, pobijedit! ŽNJVŽNJI dosad nepobijeđeni igrali su odlično, ništa lošije nego do sad, ali TORCIDA BILICE je čvrsto odlučila pobijedit. Brzi spretni precizni svi iz Torcide Bilice predvođeni Ivanom Bokom dali su 10 golova a sve jedan lipši od drugog i bez faula i fair play na vrhuncu! Kamo sriće da ovakve utakmice i ovakvu igru gledamo svaki dan, za primjer i ponos! BRAVO!!! Moram spomenuti i prekrasna 3 gola ekipe ŽNJVŽNJI, iznenađenje petom, jedan od šponde i jedan direktni. I sigurni smo da ova izgubljena neće nimalo spustit moćne ŽNJVŽNJE! *EKIPA ČETVRTAK ~ BOBIS 8:3 Kako je bilo za očekivati EKIPA ČETVRTAK se penje na tablici. Spretnim akcijama a ponajviše čvrstom obranom 1.poluvrijeme završava sa 2:1. U drugom je bilo prilično napeto, čak 2 puta imaju izjednačen rezultat al nakon 3:3 BOBIS posustaje, ipak je uvelike falia Pere, al ne sekiraj se Pere nek si ti gušta na Zg Adventu, ima još puno do kraja lige, nadoknadit ćeš... EKIPA ČETVRTAK nas je zato počastila lipim golovima i zasluženo uzela 3 boda. *AMIGOSI ~ SUTIKVA 2012 8:10 Zadnja današnja utakmica nas je dobro prodrmala i uznemirila. Obe ekipe željne pobjede su dale sve od sebe te se pratile rezultatom. Više puta su imali izjednačen rezultat što je još više pojačalo tenzije među igračima. Sve u svemu SUTIKVA 2012 ipak malo bolja a mi sritni šta su svi ostali živi i zdravi. *GRCA GRCA ~ PARADOX 7:4 Utakmica još nije ni počela Marko već pita kad će završit a onda nonšalatno daje 2 gola i PARADOX vodi. Ivan mu vrlo brzo vraća sa 2 lipa od šponde. PARADOX daje još jedan kao i GRCA GRCA a onda u zadnjim sekundama 1.poluvremena GRCA GRCA daje još jedan gol i postiže prednost. Koliko god PARADOX pokušava šta lipom šta oštrom igrom nisu uspili više postić prednost. Ekipi GRCA GRCA čestitamo, a Kapetanu želimo brz oporavak! *CB MIDIS ~ SUTIKVA 2012 5:7 Utakmica počinje lipim akcijama, CB MIDIS vodi 2:1, Ivica i Jure se lagano dodaju do branke, Ivica puca al pogađa golmana i dok se njih dvojica raspravljaju ko je kriv, primaju gol. A od onda sve kreće nizbrdo, nervoza, svađe, tenzije s obe strane, bespotrebno gruba igra ekipa, ni f od fair playa što je šteta jer su svi vrhunski igrači. SUTIKVA 2012 ipak malo spretnija pobjeđuje. *CB MIDIS ~ TRAKTOR TOM 3:5 Igrači CB MIDISA se smiruju i hrabro odigravaju još jednu utakmicu. 1.poluvrijeme čak završavaju sa 2:2. Iako su imali vrhunskog novog igrača nisu se baš uigrali, a i falila je Branina pomoć pa nisu mogli ništa protiv uigranih majstora TRAKTOR TOMA. *EKIPA ČETVRTAK ~ RADIČIĆ TRANSPORT 5:7 EKIPA ČETVRTAK je zapravo ovu utakmicu jako dobro odigrala s obzirom da nisu imali zamjena. Sva trojica su dala sve od sebe i u napadu i obrani, više su oni puta pretrčali cage nego šta neki igrači pretrče veliki teren. S druge strane RADIČIĆ TRANSPORT s Ivanovim lipim golovima, motivirani dolaskom samog Šefa a i ne manje važnog Nikole koji ih je vodia "sa klupe" su šta drugo nego pobijedili. *ŽNJVŽNJI ~ PRVA VIOLINA odgođeno S obzirom da nas idući tjedan cili očekuje lipo vrime vidite kad možete igrat pa se čujemo u petak. Neki su izrazili želju da bi igrali i 2 kola pa ko može i hoće...dobrodošli!